MEXC
sikayetkripto
Bu Altcoin, Ethereum Merge Güncellemesini Geliştiren Şirket ile Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!
Bu Altcoin, Ethereum Merge Güncellemesini Geliştiren Şirket ile Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

İşte Önümüzdeki Hafta Bitcoin ve Altcoin Yatırımcılarının Takip Edeceği Gelişmeler!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir hafta daha geride kalırken kripto para yatırımcıları önümüzdeki hafta takip edilmesi gereken gelişmeleri merak ediyor.

Yarın Türkiye Enflasyon Verileri Açıklanacak

5 Aralık Pazartesi günü saat 10:00’da Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Kasım ayı enflasyon rakamlarını açıklayacak.

AA Finans Enflasyon Beklenti Anketi’ne katılan ekonomistler, kasım ayında TÜFE’nin yüzde 3.10 artmasını bekliyor. Yıl sonu enflasyon beklentisi yüzde 70,18’e geriledi.

TÜFE’de ekim ayında bir önceki aya göre yüzde 3,54, bir önceki yılın aralık ayına göre yüzde 57.80, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 85.51 ve on iki aylık ortalamalara göre yüzde 65.26 olarak gerçekleşmişti.

Salı günü Chainlink (LINK) cephesinde staking gelişmesi bekleniyor. LINK, stake etme işleminin 6 Aralık’ta Ethereum ana ağında yayınlanacağını doğruladı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Janet Yellen Kripto Paraları Tehlikeli Olarak Nitelendirdi, FTX ve Enflasyon Hakkında Konuştu!

Perşembe günü ABD’de Türkiye saati ile 16:30’da İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvurularına dair veriler açıklanacak.

Cuma günü ABD’de Türkiye saati ile 16:30’da Üretici Fiyat Endeksi (PPI) verileri açıklanacak. Beklenti %7.2 seviyesinde.

FED Başkanı Jay Powell’ın Çarşamba günü Brookings Enstitüsü’nde yaptığı konuşma, Fed’in faiz artış hızını yavaşlatma niyetinde olduğunu ve Aralık ayı ortasında 50 baz puanlık bir faiz artışına gidilebileceğini gösterdi. Yaklaşan ÜFE verilerinin faiz artışlarındaki yavaşlamayı desteklemesi bekleniyor.

Analist Jim Cramer, gözünün önümüzdeki hafta açıklanacak olan üretici fiyat endeksi ve Michigan Üniversitesi Tüketici Duyarlılığı Endeksi raporlarında olduğunu ve duyarlılığın çok düşük olabileceğinden endişe ettiğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!