İşte Bu Hafta Çakılan 5 Altcoin ve Beklentiler
İşte Bu Hafta Çakılan 5 Altcoin ve Beklentiler

İşte Bu Hafta Çakılan 5 Altcoin ve Beklentiler

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası kan kaybetmeye devam ediyor. Piyasadaki bazı altcoin’ler ise daha ağır yaralar aldı. NEXO, uzun vadeli bir yatay destek alanından ayrıldı. Ayrıca, GNO ve FLOW Haziran ayında tüm zamanların yeni en düşük seviyelerine ulaştı. Valdrin Tahiri, geçen hafta en fazla değer kaybeden 5 altcoin projesini inceliyor. Biz de analistin anlatımıyla okuyucularımız için hazırladık.

İlk çakılan altcoin %44,42 ile Nexo (NEXO)

Kriptokoin.com’da yer verildiği üzere NEXO, 29 Nisan’da 3,55 dolara ulaştığından bu yana düşüyor. Düşüş hareketi hızlı oldu ve şimdiye kadar 15 Haziran’da 0,61 dolara kadar geriledi. Daha da önemlisi, düşüş, daha önce Mayıs 2021’den bu yana destek görevi gören 1,10 dolarlık yatay alanın altında bir kırılmaya neden oldu. Bir sonraki en yakın destek alanı, 1,61 harici Fibonacci geri çekilme direnç seviyesinin oluşturduğu 0,615 dolarda.

Altcoin

İkinci sırada ise %40,38 düşen Flow (FLOW) var

Gördüğünüz üzere FLOW, 30 Temmuz’dan bu yana kademeli olarak düşüyor. Aşağı yönlü hareket şimdiye kadar 16 Haziran’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 1,37 dolara ulaştı. Ayrıca, günlük RSI aşırı derecede satıldı. Bununla birlikte, günlük zaman diliminde olası bir yükseliş dönüşü gibi herhangi bir yükseliş işareti yok.

Altcoin

Bu arada FLOW’un 2 Nisan’dan beri azalan paralel bir kanal içinde düşüyor olması muhtemel. Daha yakın zamanlarda, kanal 10 Haziran’da fiyatı reddetti (kırmızı simge). Bu durumda en yakın destek alanı 0,70 dolardan kanalın ortasında olacaktır.

Üçüncü altcoin Curve DAO Token (CRV) %39,01 düştü

FLOW’a benzer şekilde, CRV azalan bir paralel kanal içinde işlem görüyor. Şubat ayının başından beri böyle. Ek olarak, günlük RSI aşırı satıldı. Ancak, CRV şu anda kanalın destek hattında (yeşil simge). Bu da bir sıçrama olasılığını artırıyor. Eğer biri meydana gelirse, en yakın direnç alanı, yukarıda bahsedilen kanalın ortası olan 1,15 dolarda olacaktır.

Altcoin

Dördüncü kaybeden %38,77 ile Waves (WAVES)

WAVES 31 Mart’ta tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 69,88 dolara ulaştığından beri düşüyor. Bu açıdan düşüş hızlı oldu ve fiyat şimdiye kadar %93 aşağıda duruyor. Altcoin projesinin düşüş hızını daha da artıracak bir şey var. Bu yüzden WAVES, Haziran ayındaki en düşük seviyelerinden kırılma riskiyle karşı karşıya.

WAVES

Son altcoin Gnosis (GNO) %38,29 değer kaybetti

Kasım 2021 ile Mart 2022 arasındaki dönemde GNO, üçlü bir üst model (kırmızı simge) oluşturdu. Bunu, aşağı yönlü bir dönüş paterni olarak bilirsiniz. Üçüncü zirveden sonra, GNO sadece 82 gün içinde %80 düştü. Altcoin, 15 Haziran’da tüm zamanların en düşük fiyatı olan 109,4 dolara ulaştı. GNO’nun tüm zamanların en düşük seviyesinde olması nedeniyle, mevcut fiyatın altında destek yok.

GNO

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bunu paylaş:

TweetTelegramWhatsApp

Haber Kaynak: kriptokoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!