featured
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. İsrail-Gazze savaşı, CGMD madencilerini bulut madenciliği platformları için iyi bir seçim haline getiriyor

İsrail-Gazze savaşı, CGMD madencilerini bulut madenciliği platformları için iyi bir seçim haline getiriyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

İsrail ve Gazze arasında savaş tamtamlarının çalması ve Rusya, Çin ve ABD’nin dahil olduğu küresel gerilimlerin dinmesiyle birlikte, kripto para birimlerinin güvenli bir liman varlığı olduğu söylemi daha büyük yankı uyandırdı.


Deneyimli hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones yakın zamanda verdiği bir röportajda Bitcoin‘e olan desteğini dile getirdi. Günümüzün değişken jeopolitik manzarasını yansıtıyor.


Buna ek olarak Jones, Çin, Rusya ve Kuzey Kore’yi “sosyopatların” dümenine yerleştiren acımasız bir tablo çiziyor. Bu nedenle, finansal sığınak aramak için artan bir aciliyet var.


“Altın ve kripto paraları birlikte seviyorum. Bence muhtemelen portföyünüzün tarihsel olarak olduğundan daha büyük bir parçası olacaklar çünkü ABD’de zorlu bir siyasi dönemden geçeceğiz ve geçeceğiz – açıkça jeopolitik bir durum var,” dedi Jones.


Milyarderin Bitcoin ve altına olan güveni matematiksel kesinlik ve tarihsel dayanıklılığın birleşiminden kaynaklanıyor. Jones, “Bitcoin’i seviyorum ve altını da seviyorum” dedi. Yatırım portföylerinde bu varlıklara ayrılan payların artırılmasını savunuyor.


Ayrıca CGMD madencisini seçmenin iyi bir bulut madenciliği platformu olduğuna inanıyor.

CGMD Miner bulut madenciliğinde altın standardı belirliyor. Platform, gelişmiş dağıtım teknolojisine sahiptir ve dünyadaki bulut madenciliği bilgi işlem gücünün %18-%39’unu sağlayabilir. Herkes için kripto para madenciliğinin kapısını açan kullanıcı dostu bir platforma sahiptir. CGMD Miner’a katılarak, hiçbir koşul olmadan hızla büyüyen gelir elde etmenizi sağlayan güvenilir bir topluluğun parçası olacaksınız.

CGMD Miner yalnızca madencilik sürecinizi basitleştirmekle kalmaz, aynı zamanda pasif gelir elde etmek için kusursuz fırsatlar sunar. Pasif gelir elde etmenizi sağlayan ücretsiz bir Bitcoin madencilik programı sunar. Daha sonra bunları ticaret için hesabınıza aktarabilirsiniz. Elde ettiğiniz tüm kârlar tamamen size aittir ve kişisel cüzdanınıza çekilebilir.

CGMD madencisi hakkında:

CGMD Miner, dünya çapında 385.000’den fazla kullanıcının güvenine sahip lider bir bulut madenciliği şirketidir. Misyonumuz, bulut madenciliğini herkes için erişilebilir kılmak, en son teknolojiye ve büyük ölçekli endüstriyel veri merkezlerine herhangi bir cihazdan, herhangi bir yerden erişmektir. Lider bir bulut madenciliği platformu olarak, dünyadaki bulut madenciliği bilgi işlem gücünün %18-%39’una katkıda bulunmaktadır.

En iyi ağ şirketlerinden uzmanlar da dahil olmak üzere deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiple, Ar-Ge’ye ve kapsamlı teknik uzmanlığa güçlü bir odaklanma vardır. Vizyon, işi tüm kripto para birimi endüstri zincirine genişletmek ve küresel ölçekte teknolojik yenilik ve mükemmel hizmetler sunmaktır.

Advantages of using CGMD miner:

$10 BONUS: After signing up for CGMD Miner, you will receive a $10 bonus.

⦁HIGH PROFITABILITY: Enjoy high profitability levels and receive daily payments to your wallet instantly.

⦁ No Service Fees: CGMD Miner reduces the hassle and charges no service or management fees to all users.

⦁ Income Diversification: You can earn a growing income by mining more than six different cryptocurrencies on the platform.

⦁ Lucrative Affiliate Program: You can earn a one-time flat bonus of up to $3,000 by inviting positive referrals to the platform.

⦁ Best-in-class security: The platform offers enhanced security with McAfee Security Protection and Cloudflare Security Protection.

⦁ 24/7 Technical Support: You can rest assured that CGMD Miner offers 24/7 technical support and a 100% uptime guarantee.

Bir madencilik sözleşmesi satın alın

Şu anda CGMD Mining, her biri benzersiz bir yatırım getirisi ve belirli bir sözleşme süresi olan çeşitli madencilik sözleşmesi seçenekleri de sunmaktadır.

Aşağıdaki sözleşmelere katıldığınızda daha fazla pasif gelirin kilidini açacaksınız:

Bir sözleşme satın aldıktan sonraki gün gelir elde edin. Kazancınız 100 $’a ulaştığında, kripto cüzdanınıza çekmeyi veya diğer sözleşmeleri satın almaya devam etmeyi seçebilirsiniz.

Bir sözleşme satın aldıktan sonraki gün gelir elde edin. Kazancınız 100 $ ‘a ulaştığında, kripto cüzdanınıza çekmeyi veya diğer sözleşmeleri satın almaya devam etmeyi seçebilirsiniz.

Özetlemek gerekirse

Pasif gelirinizi artırmanın yollarını arıyorsanız, bulut madenciliği bunu yapmanın harika bir yoludur. Doğru kullanıldığında, bu fırsatlar kripto para servetinizi minimum zaman yatırımıyla “otomatik pilot” modunda büyütmenize yardımcı olabilir. En azından, her türlü aktif işlemden daha az zaman almalıdırlar. Pasif gelir her yatırımcının ve tüccarın hedefidir ve CGMD Miner ile pasif gelir potansiyelinizi her zamankinden daha kolay bir şekilde en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

CGMD madencilik makineleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen resmi web sitesini ziyaret edin

https://cgmdminer.com/

CGMD madencileri uygulamayı indirmek için Google App Store veya Apple Store’a “CGMD” yazabilirler.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!