Binance’in Listelediği Altcoin Yeni Bir Ortaklık Duyurdu!
Binance’in Listelediği Altcoin Yeni Bir Ortaklık Duyurdu!

İki Altcoin Arasında Web3 Ekosistemini Güçlendirmek İçin İşbirliği Yapılacağı Açıklandı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFi ekosistemi Coin98 Finance’in arkasındaki beyin olan Coin98 Labs, sektör lideri Web3 hizmetleri platformu Chainlink’in üreticileri Chainlink Labs ile bir kanal ortaklığı kurdu.

Coin98 Labs ve Chainlink Labs Güneydoğu Asya Web3 Geliştirici Ekosistemini Güçlendirmek için Güçlerini Birleştirdi

Bu stratejik işbirliği, Güneydoğu Asya’da gelişmekte olan Web3 geliştirici topluluğunu desteklemeyi amaçlıyor.

Coin98 Labs, birden fazla blok zincirini kapsayan protokoller, uygulamalar ve NFT’lerden oluşan bir DeFi ekosistemi oluşturmaya ve ilerletmeye odaklanan açık altyapı finansal hizmetlerinde öncüdür.

Şirketin misyonu, karşılanmamış talepleri karşılamak ve DeFi alanında aranan yardımcı programları geliştirmek, böylece bireylerin DeFi hizmetlerine sorunsuz bir şekilde erişmesini kolaylaştırmaktır.

Bu ortaklık, çeşitli işbirliği yolları aracılığıyla Güneydoğu Asya geliştirici ekosistemi için kapsamlı destek sağlamaya hazırlanıyor.

Bunlar arasında üst düzey Chainlink Web3 hizmetlerine ihtiyaç duyan doğrulanmış kullanıcılar için bir yönlendirme sistemi, ortak pazarlama çabaları, teknik atölyeler, hackathonlar ve diğer zenginleştirici etkinlikler yer alıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Hackerların Son Hedefi Bu Proje Oldu! Siber Saldırıya Uğrayan Altcoinin Fiyatı Sert Düştü!

Ayrıca, katılımcılar Chainlink BUILD projelerine daha fazla erişim sağlayarak ortak keşif için fırsatlar sunacak.

Coin98 Labs’in kurucusu Thanh Le heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Geliştirici ekosistemimize, ekiplerin olağanüstü DeFi uygulamaları oluşturmaları için en iyi fırsatları ve araçları sunmak istiyoruz.

Chainlink Labs ile yaptığımız bu kanal ortaklığı, ekosistem hedeflerimizi ilerletmemize ve Güneydoğu Asya Web3 topluluğunu desteklememize yardımcı olacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!