İflasın Eşiğindeki Genesis Yeni Bir Mektup Yayınladı: CEO, Düzelme İçin Gereken Süreyi Açıkladı!
İflasın Eşiğindeki Genesis Yeni Bir Mektup Yayınladı: CEO, Düzelme İçin Gereken Süreyi Açıkladı!

İflasın Eşiğindeki Genesis Yeni Bir Mektup Yayınladı: CEO, Düzelme İçin Gereken Süreyi Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Genesis Çarşamba günü yayınladığı bir müşteri mektubunda, kredi verme birimindeki sorunları ele almak için bir plan üzerinde çalışmanın günlerden ziyade haftalar alacağını söyledi.

Genesis, Kurtarma Çalışmalarının Haftalar Alacağını Söyledi

Ele geçirilen mektubun bir kopyasına göre, kripto borç veren, “son derece deneyimli danışmanlara danışarak ve sahibi DCG ile yakın işbirliği içinde” çalıştığını ve müşteri temsilci gruplarıyla görüşmeler yaptığını yazdı.

Genesis, FTX kripto para borsasının çöküşünden kaynaklanan sorunlar nedeniyle geçen ay para çekme ve yeni kredi verme işlemlerini durdurmak zorunda kalmıştı. Şirket geçen ay acil finansman sağlayamaması durumunda potansiyel bir iflas konusunda uyarıda bulunmuştu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İflas haberleri Konuşulan Genesis'te Yeni Bir Gelişme Yaşandı!

Şirket, müşterilerine gönderdiği mektupta konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Bildiğiniz gibi, bunlar sektörümüzde olağanüstü zamanlar ve ivedi bir şekilde çalışıyor olsak da, bu biraz zaman almasını beklediğimiz kapsamlı bir süreç.

Bu noktada, ileriye dönük bir yol bulmamızın günlerden ziyade haftalar alacağını tahmin ediyoruz.”

Şirketin CEO’su Derar Islim diğer tüm Genesis operasyonlarının, yani ticaret ve saklama hizmetlerinin tamamen çalışır durumda olduğunu belirtti.

FTX’in iflasıyla başlayan süreç, kripto para piyasasındaki çok sayıda şirketin de bu çöküşten etkilenmesine yol açmıştı. İflas başvurusunda bulunan diğer şirketler arasında bir başka kripto para kredi kuruluşu olan BlockFi da bulunuyor.

Genesis’in ana şirketi olan Digital Currency Group aynı zamanda Grayscale’i de yönetiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!