İflas haberleri Konuşulan Genesis’te Yeni Bir Gelişme Yaşandı!
İflas haberleri Konuşulan Genesis’te Yeni Bir Gelişme Yaşandı!

İflas haberleri Konuşulan Genesis’te Yeni Bir Gelişme Yaşandı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paraları, ticaret ve borç verme platformu Genesis‘te kilitli olan ve konuyla ilgili yasal tavsiye alan müşteriler şu anda yaklaşık 1.8 milyar dolarlık borcu oluşturuyor. Bu sayı artmaya devam edecek gibi görünüyor.

Genesis’teki Olumsuz Durum Artarak Devam Ediyor

FT geçtiğimiz günlerde, Genesis’e bağlı olan kripto para borsası Gemini‘nin Earn programını kullanan bir grup müşterinin, Genesis’in kredi verme biriminin 16 Kasım’da müşteri para çekme işlemlerini durdurmasının ardından 900 milyon dolar alacaklı olduğunu bildirmişti.

Edinilen bilgilere göre, 900 milyon dolar tutarında kredisi olan şirket alacaklılarından oluşan ikinci bir grubun hukuk firması Proskauer Rose tarafından temsil edildiği söylendi.

Ayrıca, borç miktarının toplamının 1.8 milyar dolara çıktığı ve iflas eden kripto firmaları Celsius ve Voyager Digital’i temsil eden hukuk firması Kirkland & Ellis tarafından temsil edilen üçüncü bir özel grupla birlikte fazlasının geleceği belirtildi.

Bu üçüncü grubun borçlu olduğu kredi miktarı ise bilinmiyor.

Bunun yanında Gemini müşteri grubunun da Latham & Watkins hukuk firması tarafından temsil ediliyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin'den Yatırımcılara Çağrı

Şirket Ayrıca, 23 Kasım’da yatırımcılara gönderdiği bir mektupta, “potansiyel yatırımcılar ve Gemini ve  Digital Currency Group (DCG) dahil olmak üzere en büyük alacaklılarımız ve borçlularımızla, kredi işimizin genel likiditesini destekleyen ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm üzerinde anlaşmaya varmak için görüşmelere başladığını” belirtmişti.

Şirket bu haberle ilgili yorum yapmayı reddetti. Proskauer Rose, Latham & Watkins ve Kirkland & Ellis şimdiye kadar yorum taleplerine yanıt vermedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!