sikayetkripto
12 Banka Tarafından Desteklenen Blockchain Şirketi İflas Etti!
12 Banka Tarafından Desteklenen Blockchain Şirketi İflas Etti!

İflas Eden Bitcoin Madenciliği Şirketine Mahkemeden İyi Haber!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İflas eden Bitcoin madenciliği hosting sağlayıcısı Compute North bugün nakit yönetim sistemini işletmek, sigorta yükümlülüklerini ödemek ve alacaklılarının bir listesini sunmak için onay aldı.

ABD Mahkemesi, Bitcoin Madenciliği Şirketi Compute North’a Bazı Özel İzinler Verdi

Teksas Güney Bölgesi ABD İflas Mahkemesi Yargıcı Marvin Isgur, firmanın Chapter 11 iflas sürecinde önemli operasyonlara devam etmesini sağlayan üç emir daha imzaladı.

Onaylar, Compute North’un iflas ilanının ardından Cuma günü yapılan duruşmada bazı ilk gün önergelerinin reddedilmesinin ardından geldi.

Şirket, mevcut banka hesaplarını ve iş formlarını sürdürmek için onay aldı ve bankaların Compute North ve iflas mahkemesi tarafından yönlendirildiğinde firma iflasa girmeden önce yazılan çekleri karşılamasına izin verildi.

Belgeler, şirketin şirketler arası işlemler için “onaylandığını fakat yönlendirilmediğini” içeriyor.

Isgur ayrıca Compute North’u en büyük 30 alacaklısının bir listesini sunmaya davet eden gözden geçirilmiş bir emri de onayladı. Firmanın ayrıca çalışanlarının, yöneticilerinin ve yüklenicilerinin adres bilgilerini yeniden düzenlemesi de kabul edildi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Madencilik Şirketi İflasını İstedi!

Sonraki başvurular aynı zamanda dava için önemli tarihleri belirleyecek ve firmayı belirli borçların nasıl geri ödeneceğini değerlendirmeye yönelik bir yola sokacak.

Bitcoin madenciliği şirketi Compute North geçtiğimiz Perşembe günü Chapter 11 iflas başvurusunda bulunmuş ve belgede “tüm idari masraflar ödendikten sonra, teminatsız alacaklılara hiçbir fonun dağıtılamayacağı” belirtilmişti.

Şirketin Mali İşler Müdürü Harold Coulby yaptığı açıklamada, en büyük fon kaynağı olan altyapı yatırım firması Generate Capital ile bozulan ilişkiye ek olarak kripto para piyasasındaki gerilemenin firmanın likiditesini bozduğunu açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!