İddialara Göre Arbitrum Geliştiricisi Offchain Labs, Binance’ten ARB Toplamaya Başladı!
İddialara Göre Arbitrum Geliştiricisi Offchain Labs, Binance’ten ARB Toplamaya Başladı!

İddialara Göre Arbitrum Geliştiricisi Offchain Labs, Binance’ten ARB Toplamaya Başladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arbitrum Layer 2 ölçeklendirme çözümünün arkasındaki şirket olan Offchain Labs’ın, piyasadan daha fazla token geri satın alarak ARB altcoin varlıklarını artırdığı bildirildi.

Arbitrum ile ilgili işlemleri takip eden bir Twitter hesabının analizine göre, Offchain Labs geçtiğimiz hafta boyunca Binance’den ortalama 0.91 dolar fiyatla 2.27 milyon ARB token satın alarak toplam 2.07 milyon dolar harcadı.

Analiz, Offchain Labs’in Binance’ten ARB tokenlarını üç kez biriktirmek için bir adres (0xb41) kullandığını gösteriyor: 1 Eylül’de 0.92 dolardan 727.289 token (673.000 dolar), 2 Eylül’de 0.89 dolardan 335.563 token (298.000 dolar) ve 7 Eylül’de 0.9 dolardan 1.217 milyon token (1.1 milyon dolar).

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FBI, Geçtiğimiz Günlerde Yaşanan Kripto Para Platformu Stake’in Hack’inin Failini Açıkladı

Her satın alma işleminden sonra, adres tüm tokenleri Offchain Labs’in ana adresine (0x1e7) aktardı.

Bu, Offchain Labs’ın ARB tokenlerini piyasadan ilk kez geri alışı değil. Arbitrum Signals ayrıca, aynı adresin (0xb41) piyasa çöküşünün ardından 23 Ağustos’tan bu yana Binance’ten ortalama 0.94 dolar fiyatla 5.36 milyon ARB token biriktirdiğini ve toplam 5.07 milyon dolar harcadığını ortaya çıkardı.

Bu adres Haziran çöküşü sırasında da benzer şekilde davranmış ve 12 Haziran’dan 17 Haziran’a kadar 0.993 dolardan 4,483 milyon ARB tokeni (4.45 milyon dolar) satın almıştır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!