Sıcak Gelişme: Polygon (MATIC) Binance’deki Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu! Fiyat Yükseliyor
Sıcak Gelişme: Polygon (MATIC) Binance’deki Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu! Fiyat Yükseliyor

İddia: Dev Şirket İki Haftadır Gizlice Bu Altcoinden Borsalarda Dump’lıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijital varlık alanında önde gelen bir isim olan Brevan Howard Digital’in ciddi boyutlarda Lido Finance (LDO) altcoininde satış işlemlerine karıştığı bildirildi.

Şirketin iki adres üzerinden merkezi borsalara LDO yatırdığı iddia ediliyor.

Brevan Howard Digital ile bağlantılı olduğu iddia edilen 0x4c3 adresinin, 6 Eylül’den bu yana Binance’e 1.52 dolar fiyattan 3.25 milyon LDO (toplam 4.95 milyon dolar) yatırdığı bildirildi.

Öte yandan şirket, 5 Eylül’den bu yana 0x7d6 ve 0x4c3 olmak üzere iki adres aracılığıyla Binance ve Coinbase Prime’a 1.52 dolar fiyattan toplam 6.5M LDO (9.89M dolar) yatırmış olabilir.

Bu 6.5 milyon LDO’nun 500 bin LDO kadarı, son 24 saat içinde iki adresten Binance ve Coinbase Prime’a ortalama 1,538 dolardan (toplam 769 bin dolar) aktarıldı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Google Cloud, Bu Altcoin Ağında Doğrulayıcı Olarak Görev Almaya Başladı

Kripto para yatırım şirketi Brevan Howard Digital’in şu anda tahmini toplam kazancı sadece 4,2 milyon dolar. İşte bunun açıklaması:

Şirket, 15 Temmuz 2021 ile 23 Temmuz 2023 tarihleri arasında Copper, Binance ve merkeziyetsiz borsalardan ortalama 1.85 dolardan (44.2 milyon dolar değerinde) toplam 23.8 milyon LDO biriktirdi.

Şirket halen 8 milyon LDO (12.9 milyon dolar) tutuyor. Bu da tahmini gerçekleşmemiş zararının 1.87 milyon dolar anlamına geliyor. İddiaya göre, şirket adresleri 15 Ağustos 2021’den bu yana merkeziyetsiz borsalar ile OKX, Binance ve Coinbase Prime dahil olmak üzere birden fazla borsa aracılığıyla ortalama 2.237 dolardan toplam 15.8 bin ETH sattı. Buradan şirketin tahmini gerçekleşen kazancı 6.07 milyon dolar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!