PEPE Balinası Tokenlerini Binance’e Taşıyor: Satarsa 1 Milyon Dolar Zarar Edecek
PEPE Balinası Tokenlerini Binance’e Taşıyor: Satarsa 1 Milyon Dolar Zarar Edecek

İç Anlaşmazlıklar ile Mücadele Eden PEPE Ekibinden Konuyla İlgili Yeni Açıklamalar Geldi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa bir süre önce bazı iç anlaşmazlıklar nedeniyle resmi ekibinin multisig cüzdanlarından yüklü miktarda satış yapan PEPE için yeni açıklamalar geldi.

Bilindiği üzere PEPE ekibinin yaptığı satıştan sonra uzun süren bir sessizlik yaşanmış ve ekipten herhangi bir açıklama gelmemişti. Ardından yapılan açıklamalarda token geliştiricileri arasında kötü niyetli bazı kişiler olduğu ve bunların tokenleri satmasının ardından ekibin bir parçası olmadığı bildirilmişti.

Bugün resmi X hesabından yaptıkları duyuruda geliştiriciler, Telegram hesaplarının hacklendiğini ve artık kendi kontrollerinde olmadığını açıkladı. Buna ek olarak PEPE ekibine yakın “lordkeklol” X hesabının da ele geçirildiğini bildirdiler.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Mina (MINA) Geliştiricileri, Büyük Bir Güncellemenin Yakında Piyasaya Sürüleceğini Bildirdi

Söz konusu X hesabından dolandırıcı içerik paylaşıldığını ve şikayet edilmesi gerektiğini söylediler.

Buna ek olarak PEPE kripto para ekibi yeni bir Telegram hesabı açacaklarını ve bundan sonra tüm resmi duyuruları X üzerinden paylaşacaklarını açıkladı.

Yaşananlardan sonra değerinde düşüş yaşayan token bu yazının yazıldığı anlarda 0.0000007861 dolar seviyesinden işlem görüyor. Olaylardan öncesindeki fiyat ise 0.000001 dolar civarındaydı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!