sikayetkripto
Hut 8, Zorlu Piyasa Koşullarına Rağmen Varlıklarını Artırdı
Hut 8, Zorlu Piyasa Koşullarına Rağmen Varlıklarını Artırdı

Hut 8, Zorlu Piyasa Koşullarına Rağmen Varlıklarını Artırdı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanada menşeili Bitcoin (BTC) madencilik şirketi Hut 8 Mining, zorlu piyasa koşullarına rağmen uzun vadeli stratejisiyle kazancını artırdı.

Birçok madencilik şirketi öz varlıklarını satarken Hut 8 sermayesini artırmayı başardı.

Hut 8 HODL’a Devam Etti

Ayı dönemi kripto para piyasasını ve şirketlerini zorlamaya devam ediyor. Şirketler piyasanın bu durumuna karşı önlem alarak operasyonlarını sürdürmeye çalışıyorlar. Birçok şirket bu dönemde varlıklarını satarak çözüm arasa da Hut 8 varlıklarını satmama yolunu izledi. Bu strateji şirketin varlıklarını artırmasına yol açtı.

Ağustos döneminin bitmesiyle beraber açıklanan raporda Kanadalı madencilik şirketi Hut 8, geçtiğimiz dönemde Bitcoin (BTC) varlığını 375 adet BTC artırarak 8.111 Bitcoin’e getirdi.

Hut 8 Ağustos’ta 375 Bitcoin üretti ve bu da günlük 12,1 Bitcoin’e denk geliyor. Hut 8 uzun süredir izlediği HODL stratejisi kapsamında kendi çıkardığı 375 Bitcoin’in tamamını kilitledi. Böylece şirketin rezervinde tuttuğu Bitcoin sayısı 31 Ağustos itibariyle 8.111 adet BTC oldu. Şirketin kurulu ASIC hash oranı kapasitesi ay sonunda 2,98 EH/s olarak kayıtlara geçti.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!