NFTPump
Huobi’den Şok Karar: Bu 7 Altcoini Delist Ediyor!
Huobi’den Şok Karar: Bu 7 Altcoini Delist Ediyor!

Huobi’den Şok Karar: Bu 7 Altcoini Delist Ediyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto para borsası Huobi Global, gizlilik tokenlerine yönelik denetimsel incelemelerin sıklaştığı bir dönemde bu türe ait 7 gizlilik altcoinini delist edeceğini bildirdi.

Huobi, 7 Altcoinin Delist Edilmesinin Nedenini Düzenleyici Baskısına Bağladı

Dünyanın en büyüklerinden biri olan borsa, “Huobi Global, her ülkenin ve bölgenin uyumluluk politikalarına sıkı sıkıya uymakta ve her zaman kullanıcılarımızın varlıklarını korumak için çaba göstermektedir” dedi.

Dash (DASH), Decred (DCR), Firo (FIRO), Monero (XMR), Verge (XVG), Zcash (ZEC) ve Horizen (ZEN) tokenlerinin hem spot hem de vadeli işlemleri geçtiğimiz Salı günü durdurulmuştu. Bu tokenlerin delist edilmesinin 19 Eylül’de başlaması planlanıyor.

Huobi, DASH, DCR, FIRO, XMR, XVG, ZEC ve ZEN için para yatırma hizmetinin haftaya Pazartesi günü sona ereceğini, ancak para çekme hizmetinin çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Huobi, hamlenin “en son finansal düzenlemelere uyumlu olacak şekilde” yapıldığını söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Tornado Cash Korkusu Bu Altcoini Sardı: TRON Kurucusu Justin Sun'ı Bile Engellediler!

Huobi’den temsilciler ek yorum taleplerine henüz yanıt vermedi.

Gizlilik altcoinleri, ağları üzerinden para akışını gizleyerek anonimliği koruyan kripto para birimleridir. Kimin kime ne gönderdiğini bulmayı zorlaştırırlar, bu da kimsenin finansal faaliyetlerinizi gözetlemesini istemeyenler için faydalıdır.

8 Ağustos’ta ABD Hazine Bakanlığı, ABD’deki müşterilerin Ethereum Blockchain’inde gizli işlemlere olanak tanıyan merkeziyetsiz bir mixing aracı olan Tornado Cash’i kullanmalarını yasaklayarak genel olarak gizlilik protokolleri ve gizlilik altcoinleri hakkında soru işaretleri yarattı ve bu tür tokenler üzerindeki incelemelerin artmasına neden oldu.

Gizlilik tokenlerinin birçoğu, piyasanın genelinin değer kazanmasına rağmen kırmızı bölgede yer aldığı görüldü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!