sikayetkripto
Analiz Şirketi, Gündemden Düşmeyen FTT Tokenini Değerlendirdi!
Analiz Şirketi, Gündemden Düşmeyen FTT Tokenini Değerlendirdi!

Hukuk Bürosu, FTT Yatırımcıları İçin Soruşturma Başlatıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Los Angeles, Kalifornya merkezli hukuk bürosu Schall Law, FTX borsasının iflası nedeniyle kripto paralarını kaybeden veya zarara uğrayan FTT yatırımcılarının hak arayışını üstlendi. Hukuk bürosu, FTX’e karşı olan güçlü iddialar nedeniyle bir araştırma-soruşturma çalışması başlatacağını duyurdu.

Kripto para yatırımcıları, FTX borsasının batık patronu Sam Bankman-Fried’ın kendilerini dolandırdığını iddia ediyor. Dev kripto alım-satım platformunun iflasının ardından müşteri varlıklarının ortadan kaybolduğu ve para çekim işlemlerinin hala yapılamadığı biliniyor.

Uzmanlara göre en az 1 milyon bireysel yatırımcı, FTX borsası ve FTT token nedeniyle bütün birikimini kaybetti. Schall Hukuk Bürosu, bu nedenle SBF ve borsasını yanıltıcı beyan vermek iddiasıyla soruşturacak.

Hukuk bürosu, yayınladığı açıklama metninde kripto uzmanlarının FTX-Alamenda arasındaki kirli ilişkinin ortaya çıktığını ve bu nedenle FTT tokenın çöktüğüne değindi. Schall Law, ayrıca FTT yatırımcılarına bir çağrıda da bulundu:

“Bütün FTT yatırımcılarının coin alım-satım işlemleriyle ilgili bütün bilgileri bizle paylaşarak soruşturmaya dahil olmasını tavsiye ediyoruz.”

Büronun açıklamasına göre mahkeme, çoklu iddialar için toplu dava kararı verdiği takdirde yatırımcıların bir avukat ordusu tarafından savunulması büyük avantaj sağlayacak.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!