NFT
Highstreet’te (HIGH) Neler Oluyor? Hazine Cüzdanından Binance’e Yüklü Transfer Yapıldı
Highstreet’te (HIGH) Neler Oluyor? Hazine Cüzdanından Binance’e Yüklü Transfer Yapıldı

Highstreet’te (HIGH) Neler Oluyor? Hazine Cüzdanından Binance’e Yüklü Transfer Yapıldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Binance’in Launchpool’unda yer verdiği projelerden biri olan Highstreet (HIGH) için önemli bir gelişme yaşandı.

Verilere göre geliştiricilere ait Highstreet Hazine ve Rezerv Cüzdanı’ndan kripto para borsası Binance’e 3 milyon HIGH tokeni transfer edildi. Bu yazının yazıldığı anlarda bu tutar, 3.84 milyon dolara tekabül ediyor.

Gün içerisinde halihazırda kan kaybetmekte olan HIGH tokeninde transferin ardından düşüş derinleşti ve altcoinin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki yaklaşık %8 değer kaybıyla birlikte 1.30 dolardan işlem görüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Altcoinde Geliştirici Ekip Binance’e Yüklü Transfer Yaptı: Geçen Sefer Büyük Dump Yemişti, Bu Sefer Yükseliyor!

Token geliştirici ekibi geçtiğimiz aydan bu yana Binance’e Hazine ve Rezerv Cüzdanı’ndan toplamda 6.27 milyon HIGH tokeni transfer etti. Bu tokenlerin toplam değeri yaklaşık 8 milyon dolar.

56 milyon dolarlık piyasa değeriyle nispeten küçük kripto paralar arasında yer alan HIGH, Binance Launchpool üzerinde 2021 yılının Aralık ayında tanıtılmıştı. Token o dönemde 20 doların üstünde işlem görüyordu.

HIGH fiyatında yaşanan son düşüşü gösteren saatlik mumlara sahip grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!