NFT
Başarılı Balina, Binance Üzerinde Bu Memecoinden Yüklü Çekim Yaptı!
Başarılı Balina, Binance Üzerinde Bu Memecoinden Yüklü Çekim Yaptı!

Hedge Fonu Brevan Howard Digital, Üç Gündür Binance’te Altcoin Satışı Yapıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eskiden Dragonfly Capital olarak bilinen bir kripto para hedge fonu olan Brevan Howard Digital, blockchain verilerine göre son üç gündür LDO tokenlerini satıyor.

Fon, ortalama 1.57 dolar fiyatla toplam 1.18 milyon dolar tutarındaki 750.000 LDO tokenini borsaya transfer etti. İşlemler aşağıdaki gibi gerçekleşti:

5 Eylül’de fon, Binance’e token başına 1.55 dolar fiyatla 388.000 dolar değerinde 250.000 LDO tokenı gönderdi. 7 Eylül’de fon, Coinbase Custody’ye token başına 1.57 dolar fiyatla 392.000 dolar değerinde 250.000 LDO token daha gönderdi. 8 Eylül’de fon, 250.000 LDO tokenden oluşan son parçayı Coinbase Custody’ye token başına 1.58 dolar fiyatla yani 394.000 dolar üzerinden gönderdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Mina (MINA) Geliştiricileri, Büyük Bir Güncellemenin Yakında Piyasaya Sürüleceğini Bildirdi

Bu transferlerin kaynak adresi halen token başına 1.53 dolar olan mevcut fiyat üzerinden 10.8 milyon dolar değerinde 7.08 milyon LDO tokenini elinde tutuyor. Fonun son işlemlerden önce borsalara son token transferi Mayıs ayında gerçekleşmişti.

Brevan Howard Digital, Temmuz 2021’den bu yana LDO token biriktiriyor ve token başına ortalama 1.6 dolar fiyatla toplam 17.07 milyon LDO tokeni satın aldı. Fon çoğunlukla piyasa düşüşleri sırasında alım yapıyor ve herhangi bir halka açık LDO token satışına veya açık artırmasına katılmadı.

Bununla birlikte, fon Mart 2023’ten bu yana LDO varlıklarını kademeli olarak azaltıyor ve token başına ortalama 2.49 dolar fiyatla toplam 10.07 milyon LDO token satarak 25.12 milyon dolar kazandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!