NFT
Hedef 2 Dolar! Her Şeyi Değiştirmesi Beklenilen Projenin Altcoin’inde Sıcak Gelişme! İşte 30 Günün Zirvesi!
Hedef 2 Dolar! Her Şeyi Değiştirmesi Beklenilen Projenin Altcoin’inde Sıcak Gelişme! İşte 30 Günün Zirvesi!

Hedef 2 Dolar! Her Şeyi Değiştirmesi Beklenilen Projenin Altcoin’inde Sıcak Gelişme! İşte 30 Günün Zirvesi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Worldcoin, Şilililerin %1’ini temsil eden 200.000’den fazla World ID kimliği oluşturdu. Tools For Humanity (TFH) ekibi, kimlik doğrulama sayısını dünya çapında 2 milyona yaklaştırdı. WLD fiyatı, yükseliş ivmesiyle 1,70 dolar seviyesine doğru hareket ediyor. Piyasaya etkisi: Pozitif
22:35
25 Eylül 2023

Worldcoin’de kısa bir süre önce büyük bir gelişme yaşandı. 200.000’den fazla Şililinin ülke nüfusunun %1’ini temsil eden bir kimlik oluşturma sayısına ulaşmasıyla oluşturmasıyla çok önemli bir başarıya imza atıldığı açıklandı. Girişim, gizlilik bilincine sahip dijital tanımlama için tasarlanmış bir cihaz olan Orb’u kullanmakta. Sonuç olarak, bir kez doğrulama yapıldıktan sonra, kullanıcılar benzersiz insan kimliklerini güvenle kullanabilirler. Bunun yanı sıra, Worldcoin’in geliştirme şirketi Tools For Humanity (TFH), World ID’nin insanlarla botları birbirinden ayıran kişilik kanıtını destekliyor. Worldcoin, platformun önemini artırabilecek küresel bir ekonomik fırsatın önünü açtığını da iddiaları arasına ekledi.

İçerik Rehberi

ToggleWorldcoin’in GeleceğiWLD Fiyat Analizi Worldcoin’in Geleceği Şili’nin de ötesinde, Worldcoin’in küresel erişime dahil olmaya devam ediyor. TFH ekibi şimdiden dünya çapında neredeyse 2 milyon kişinin kimliğini doğrulamış bulunuyor. Bu hızlı genişleme, Worldcoin’in kripto evreninde artan nüfuzunu da net bir biçimde ortaya koyuyor. Ancak bu, düzenleyici engellerden muaf oldukları anlamına gelmiyor. Ancak, kripto para biriminin sahip olduğu avantajlarını kitlelere ulaştırma konusundaki kararlılık da ortada görünüyor. Ayrıca, Ethereum Arjantin Mainnet Sahnesi’ndeki bir sohbet sırasında, Worldcoin’in kurucu ortağı ve TFH’nin CEO’su Alex Blania, Şili’de oluşan olumlu havayı katılımcılarla paylaştı. Blania, Şili’nin teknoloji meraklısı ortamını ve kripto para birimlerine olan sıcak yaklaşımının da altını çizdi. Ona göre, bu kombinasyon Şili’yi kripto inovasyonu için güçlü bir merkez olarak konumlandırmış durumda. Santiago üssüne ek olarak, artan talebi gören TFH, Vina del Mar ve Concepcion’da da varlıklarını hissettirmeye başladı. Bu hamle, Worldcoin’in Şili’deki çeşitli demografik segmentlerle bağlantı kurma kapasitesine eşlik ediyor. WLD Fiyat Analizi Sonuç olarak, Worldcoin (WLD) piyasasında pozitif ivme yeniden hakimiyet kazanarak 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,9758 dolardan 30 günlük rekor seviye olan 1,70 dolara yükselmesine yol açtı. Alıcılar fiyatları 1,70 doların üzerine çıkaracak kadar yükseliş gücü elde etti. Gözlemlenebilecek bir sonraki direnç seviyesi ise 2 dolarmış gibi görünüyor. Ancak, ayılar piyasanın kontrolünü ele geçirirse, 1,50 dolar ve 1,30 dolar potansiyel destek seviyeleri olarak dikkat çekerek aşağı yönde bir düşüşü mümkün kılabilir. WLD’nin piyasa değeri ve 24 saatlik işlem hacmi sırasıyla %7,28 ve %62,68 artarak 220.968.779 dolar ve 128.491.025 dolar oldu. Piyasa değeri ve işlem hacmindeki bu artış, Worldcoin’e (WLD) olan yüksek yatırımcı ilgisini de ortaya çıkarmakta. Ayrıca, her ikisi de WLD’nin fiyat artışını sürdürmeye yardımcı olabilecek piyasada büyük bir faaliyet ve likidite olduğunu gösteriyor olabilir. Sonuç olarak, Worldcoin 200.000’den fazla Şililinin World ID’yi benimsemesiyle güç kazanırken, WLD’nin piyasası 1,70 dolarla yeni zirvelere doğru hareket ediyor. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!