sikayetkripto
Grayscale’in Yeni Fonu Piyasaya Sürüldü: İçinde Bu Üç Altcoin Var!
Grayscale’in Yeni Fonu Piyasaya Sürüldü: İçinde Bu Üç Altcoin Var!

Grayscale’in Yeni Fonu Piyasaya Sürüldü: İçinde Bu Üç Altcoin Var!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük halka açık Bitcoin fonunun yöneticisi Grayscale Investments, yeni bir merkeziyetsiz finans (DeFi) fonunun tezgah üstü piyasalarda işlem görmeye başladığını açıkladı.

Dünyanın En Büyük Bitcoin (BTC) Fon Yöneticisi Grayscale, Son Haftalarda Zor Günlerden Geçiyor

Yeni fonun “DEFG” sembolü altında işlem görmeye başlaması, Grayscale’in en büyük fonu olan Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) hisselerinin, BTC değerine göre %47’lik rekor bir indirimle işlem görmesi sonrasında gerçekleşti.

Grayscale her zamanki gibi işleyişini sürdürdüğünü söyledi, ancak Grayscale’in ana şirketi Digital Currency Group’un mali durumuyla ilgili soru işaretleri arasında son haftalarda yatırımcılar arasında ve Twitter’da fonun geleceğiyle ilgili spekülasyonlar ortaya çıktı.

Digital Currency Group’a ait bir diğer şirket olan Genesis Global Capital’in müşteri çekimlerini durdurmasının ardından piyasadaki kriz derinleşmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Grayscale'in Bitcoin (BTC) Fonunda Kötü Gidişat Sürüyor: Yeni Rekor Geldi

Grayscale’in diğer çok varlıklı yatırım araçlarına benzer şekilde, DeFi fonu da yatırımcılara doğrudan kripto para satın almak yerine borsa aracılığıyla tek bir yatırım aracı aracılığıyla bir dijital varlık sepetinin fiyat hareketlerine maruz kalmalarını sağlamak için tasarlandı.

DEFG, Aave (AAVE), Uniswap (UNI), Compound (COMP), CRV (Curve DAO Token) ve MKR (Maker) altcoinlerini içeren merkeziyetsiz finans DeFi Endeksini (DFX) takip etmektedir.

Yapılan basın açıklamasına göre fonun bileşenleri üç ayda bir değerlendirilecek.

Basın açıklamasına göre bu, şirketin OTC piyasalarında işlem gören 15. dijital para yatırım ürünü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!