Bitcoin’de Spot İşlem Hacmi Son 30 Ayın En Düşük Seviyesinde: Hareketlilik Ne Zaman Başlayacak?
Bitcoin’de Spot İşlem Hacmi Son 30 Ayın En Düşük Seviyesinde: Hareketlilik Ne Zaman Başlayacak?

Grayscale’in Bitcoin Tröstü GBTC’ye Ait Kripto Para Cüzdanlarının Tamamı Tespit Edildi – İçinde Kaç BTC Var?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz şirketi Arkham, Grayscale’in popüler tröstü Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) BTC ağındaki tüm cüzdanlarını tespit etmeyi başardı.

Arkham’a göre GBTC, 6 Eylül 2023 itibariyle 16 milyar dolardan fazla BTC’ye sahip olan dünyanın en büyük ikinci BTC balinası. Arkham, GBTC’nin varlıklarının 1750’den fazla farklı adrese yayıldığını ve her birinin 1000 BTC’den fazla tutmadığını iddia ediyor.

Tam olarak konuşmak gerekirse, GBTC ürünü yatırımcıları adına toplamda 627.779 adet BTC tutuyor ve bu coinlerin bu yazının yazıldığı anlardaki değeri 16.26 milyar dolar.

Grayscale’in BTC ağı dışında da diğer tröstlerinde yüklü miktarda varlığı bulunuyor. Bunlar arasında şu tokenler var:

ETH: 4.99 milyar dolar LINK: 1.9 milyon dolar MATIC: 1.79 milyon dolar UNI: 1.18 milyon dolar BAT: 1 milyon dolar MKR: 380 bin dolar AAVE: 277 bin dolar SNX: 216 bin dolar CRV: 133 bin dolar AVAX: 70.8 bin dolar

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika: FED, Beige Book Belgesini Yayınladı! İşte İçerik

Arkham’ın yaptığı açıklama önemli çünkü GBTC, bakiyelerini düzenli olarak bildirmesine rağmen zincir üzerindeki adreslerini hiçbir zaman kamuya açıklamamıştı. GBTC, Ethereum Trust (ETHE), Chainlink Trust (LINK) ve Polygon Trust (MATIC) gibi başka kripto para tröstleri sunan bir dijital varlık yönetim firması olan Grayscale Investments tarafından işletiliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!