sikayetkripto
Grayscale, Yeni Bitcoin Yatırım Aracını Duyurdu
Grayscale, Yeni Bitcoin Yatırım Aracını Duyurdu

Grayscale, Yeni Bitcoin Yatırım Aracını Duyurdu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi Grayscale, yatırımcılarının Bitcoin (BTC) madenciliği üzerinde kullanabileceği yeni yatırım aracını duyurdu.

Grayscale, BTC madenciliği altyapılarındaki gecikmelerin ve masrafların yüküne çözüm olarak yeni bir yatırım aracı çıkardı. Sosyal medya paylaşımında bulunan varlık yöneticisi, bu yeni aracın başarılı bir şekilde piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yatırım aracı, BTC madenciliği için likidite sağlayacak. Madencilik sisteminin yeniden canlandırılması hedefleniyor.

Grayscale Bitcoin Madencilik Yatırım Aracını Piyasaya Sürdü

Zorlu sürecine devam eden kripto piyasasında, dünyanın en güçlü dijital varlık yöneticisi yeni bir yatırım aracı duyurdu. Kullanıcılarını, Bitcoin madenciliği altyapılarının düşük fiyatlarından yararlandıracak. Kurulacak sistem ile beraber, kullanıcılar madencilik altyapısına yatırım yapabilecek. Hem artan madencilik gelirlerine ortak olurken, hem de temettü kazanma hakkını elde edecekler.

Varlık yöneticisi, BTC madenciliğini destekleyen ve madencilik teknolojisine yönelik yatırım yapma imkanı sunan hizmetini başlattı. Grayscale Digital Infrastructure Opportunities LLC’nin (GDIO), bugün itibariyle kullanıcıların elinin altında olduğunu belirtti. Dijital varlık şirketi, GDIO’nun günlük operasyonlarını güncel fiyatlardan yürütebilmek için, dijital varlık madenciliği ve bahis altyapısı sağlayıcısı Foundry altyapısını kullanacak.

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, şunları söyledi:

“Grayscale’in kripto ekosisteminin merkezindeki benzersiz konumu, yatırımcıların farklı piyasa döngüleri boyunca sermayeyi işe koymasına olanak tanıyan teklifler oluşturmamızı sağlıyor.”

Şirket, operasyonlarını kullandığı Foundry ile ortak hareket edecek. Yatırımcılarına temettü dağıtmak isteyen varlık şirketi, Foundry altyapısındaki dağıtım mekanizmasını kullanacak.

Böylelikle, BTC madenciliği ürününe yatırım yapan kullanıcılar, aynı zamanda temettü kazanma imkanına erişecek.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!