NFT
Gözler O Altcoin’de! Yaptığı Çıkışla Dikkat Çeken Altcoin Projesinden Yeni Duyuru!
Gözler O Altcoin’de! Yaptığı Çıkışla Dikkat Çeken Altcoin Projesinden Yeni Duyuru!

Gözler O Altcoin’de! Yaptığı Çıkışla Dikkat Çeken Altcoin Projesinden Yeni Duyuru!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain oracle sağlayıcısı Chainlink (LINK), Ethereum ağında stake etme işlemini başlatmaya hazırlanıyor. Altcoin projesinden konuya ilişkin yeni bir duyuru geldi.

11:35
1 Aralık 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Blockchain oracle sağlayıcısı Chainlink (LINK), Ethereum ağında stake etme işlemini başlatmaya hazırlanıyor. Bu, Blockchain ağı için uzun vadeli sürdürülebilir ekonomik programın bir parçası ve piyasa uzmanlarına göre LINK’e olan ilgiyi artıracak önemli bir hamle.

İçerik Rehberi

LINK Stake Süreci İçin Yeni DuyuruChainlink Staking Fırsatları LINK Stake Süreci İçin Yeni Duyuru Chainlink, 1 Aralık’ta LINK stake etme girişimlerine ilişkin bir güncelleme geçti. Buna ek olarak, oracle sağlayıcısı stake etme işlemlerinin 6 Aralık’ta Ethereum ana ağında canlı yayına geçeceğini doğruladı. Chainlink stake etme süreci başlangıçta 12-24 aylık bir kilitleme süresine sahipti. Ancak ekip bu konuyu topluluk ve düğüm operatörleriyle görüştü. Sonuç, daha sık yayımlanacak güncellemelerle sürecin kısaltılmasına karar verildi. Her sürümün “temel özelliklere odaklanan yoğunlaştırılmış bir kapsama” sahip olacağı da eklendi. Sonuç olarak, Chainlink Staking‘in bir sonraki sürümünün (v0.2) 9-12 ay içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor ve bu noktada v0.1 staker’ları stake ettikleri LINK ve ödüllerinin kilidini açabilir veya taşıyabilir. Chainlink Staking Fırsatları Ethereum’da ağı üzerinde gerçekleştirilen Chainlink Staking’in (v0.1) lansmanı, şu anda yalnızca erken erişim için uygun olan adresler tarafından kullanılabiliyor. Bu adresler, sınırlı bir stake havuzunda 7 bin LINK’e (yaklaşık 53 bin 270 dolar değerinde) kadar LINK stake edebiliyorlar. Uygunluk, kullanıcının cüzdanları tarafından doğrulanabilen zincir üstü ve zincir dışı faaliyetlere göre belirleniyor. 8 Aralık’ta stake havuzu diğer tüm LINK yatırımcılarının katılımı için genel erişime açılacak. Ayrıca, 30 Kasım tarihli blog gönderisine göre, ilk toplam havuz için sınır 25 milyon LINK olarak belirlenmiş durumda. Staking v0.1 havuzu Ethereum ana ağındaki ETH/USD veri akışını destekliyor. Staking ödülleri, merkeziyetsiz bir uyarı sistemine katılan kullanıcılara verilecek. Sistem, veri akışının “çalışma süresine ilişkin belirli performans gereksinimlerini” karşılamaması durumunda uyarıda bulunacak. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!