sikayetkripto
Gözler Bu Altcoin’de: Bir Haftada 2 Milyar Dolar! İşte Çarpıcı Analist Yorumu!
Gözler Bu Altcoin’de: Bir Haftada 2 Milyar Dolar! İşte Çarpıcı Analist Yorumu!

Gözler Bu Altcoin’de: Bir Haftada 2 Milyar Dolar! İşte Çarpıcı Analist Yorumu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) eski parlak günlerine dönmek için gün sayarken, popüler altcoin güncellme öncesi yatırımcıların ve sektörün ilgi odağı oldu.

14:10
5 Eylül 2022

Okuma Süresi: 3 Dakika Bitcoin (BTC) eski parlak günlerine dönmek için gün sayarken, popüler altcoin güncellme öncesi yatırımcıların ve sektörün ilgi odağı oldu.

İçerik Rehberi

ADA: Piyasa Değeri, 2.1 Milyar Dolar Arttı!Vasil Hard Fork, ADA’yı Nasıl Etkileyecek? ADA: Piyasa Değeri, 2.1 Milyar Dolar Arttı! Cardano (ADA) 22 Eylül’de ana ağda yayınlanması planlanan Vasil Hard Fork güncellmesi için hazırlanırken, ADA’nın piyasa değeri geçen hafta boyunca değer kaydetti. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, Cardano’nun piyasa değeri  29 Ağustos’ta 14,6 milyar idi. Bu rakam 5 Eylül’de 16,7 milyar dolara ulaştı. ADA yedi gün içinde piyasa değerini 2,1 milyar dolar artırmayı başardı. Cardano, son 24 saatte % 1 düşüşle an itibariyle 0,48 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son bir hafta içerisinde %13 artış kaydetti. Piyasanın önde gelen analistlerinden Michaël van de Poppe, güncelleme öncesinde “Cardano’da rallinin devam edeceğine” inanıyor. Cardano’nun arkasındaki geliştirici şirket Input Output Global (IOG) 2 Eylül’de Twitter’da Vasil güncellemsinin tarihinin onaylandığını duyurana kadar ADA’nın piyasa değeri yaklaşık 15 milyar dolar civarındaydı. Ekip tarafından yapılan açıklamada Vasil’in artan ağ kapasitesi ve daha düşük maliyetli işlemler getiren bugüne kadarki en önemli Cardano yükseltmesi.” olduğuna dikkat çekti. IOG’ye göre güncelleme, Cardano‘nun akıllı sözleşme platformu olan Plutus’ta önemli iyileştirmeler yaacak.Bu değişiklikler, geliştiricilerin daha güçlü ve verimli blok zinciri tabanlı uygulamalar tasarlamasını mümkün kılacak. Güncelleme, yazılım sorunları ve test sorunları nedenlerle birçok kez ertelendi. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Vasil her şeyin kusurusuz olması açısından ar-ge odaklı bir proje olarak acele etmediklerini vurguladı. Yönetici, meydana gelen gecikmeler nedeniyle “suçlamaktan bıktığını” da belirtmişti. Vasil Hard Fork, ADA’yı Nasıl Etkileyecek? Binance ve diğer birkaç borsa, Cardano düğümünü yükselttiğini duyurdu. Ayrıca, en iyi 10 DApp’ten 4’ü 1.35.3 düğümüne karşı test yapıldığını onayladı. Vasil hard fork, Cardano’nun güvenliğini, ölçeklenebilirliğini ve akıllı sözleşme performansını artıracak. Ayrıca, geliştiricilerin Cardano ağında daha verimli ve güvenli dApp’ler oluşturmasına olanak tanıyacak. ADA fiyatı, beklenen yükseltme bu ay gerçekleşebileceği için yeni rekor seviyelere ulaşabilir. Vasil hard fork, en son ertelemenin Temmuz sonunda gerçekleşmesiyle sürekli bir gecikme yaşadı. Şirket, 1.35.0 düğümündeki hatalar nedeniyle Vasil sert çatalında bir gecikme olduğunu ve sorunsuz bir başlatma sağlamak için daha fazla test yapıldığını duyurdu. Ayrıca, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 1.35.2’deki  hataya rağmen şirketin 1.35.3 düğümünü dağıtmak için acele ettiğini iddia eden eleştirilre ateş püskürdü. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!