sikayetkripto
Goldman Sachs’tan Ethereum Hamlesi Geldi! İşte Detaylar..
Goldman Sachs’tan Ethereum Hamlesi Geldi! İşte Detaylar..

Goldman Sachs’tan Coinbase İçin Sat Tavsiyesi! Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX‘in iflasının etkileri konuşulmaya devam ederken Goldman Sachs analistleri bu olayın ABD’nin en büyük Bitcoin borsası Coinbase üzerindeki etkilerini değerlendirdi.

Bildiğiniz üzere Coinbase borsası Nasdaq‘ta listelenen ilk Bitcoin borsası olma özelliğine sahip.

Analistler tarafından yatırımcılara gönderilen bir notta son iflas olaylarına rağmen Coinbase’in notunun korunduğu, Coinbase’in bilançosunun son derece likit olduğu, Nasdaq’ta listeli olması nedeniyle ticari faaliyetlerinin tescilli olduğu ifade edildi.

Notta, Coinbase‘in kripto paralarla ilgili gelirlerinin toplam gelirleri içerisindeki payının %9 olduğu, bu nedenle kripto paralara ilişkin risklerin daha az olduğu belirtildi.

Notta FTX‘ten kaynaklanan piyasa oynaklığının yatırımcıların güvenini sarstığı ve Coinbase gibi regüle edilmiş borsalara ilginin artabileceği belirtildi.

Tüm bu olumlu yorumlarının ardından Coinbase‘e ilişkin “satış notunu” koruyan analistler, fiyat hedeflerini 49$’dan 41$’a indirdi.

COIN’in fiyatı haber saatimiz itibariyle 57$.

Bitcoin ile korelasyon halinde olan COIN’in analistlerin 41$’lık fiyat hedefine gelmesi için %27’lik bir düşüş yaşaması gerekiyor. Goldman Sachs analistlerinin bu beklentisi kripto paralarda daha fazla düşüş beklentisini koruduklarını gösteriyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!