Santiment Açıkladı: “Bu Altcoin Traderların Radarına Yeniden Girdi!”
Santiment Açıkladı: “Bu Altcoin Traderların Radarına Yeniden Girdi!”

Geliştiricilerin Yüklü Miktarda Stake’den Çıkarma İşlemi Yaptığı Altcoinin Fiyatı Aniden Yüzde 84 Yükseldi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cream Finance’in yerel tokeni olan CREAM’in fiyatı, dikkat çekici bir şekilde bugün %82 gibi çarpıcı bir oranda artış gösterdi.

Fiyattaki bu keskin artış, önemli miktarda CREAM tokeninin unstake edilmesiyle aynı zamana denk geldi.

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) protokolü Cream Finance, yaklaşık 4.27 milyon dolar değerindeki 241.415,5 CREAM tokenini unstake etti. Unstake gelişmesinin ardından tokenin fiyatı ilginç bir şekiled bir gün içerisinde %84’ten fazla yükseliş gösterdi.

Unstake edilen tokenlerin en büyük alıcısı, iki ayrı adres üzerinden 215.236 CREAM tokeni (yaklaşık 3,8 milyon dolar değerinde) alan ‘machibigbrother’ olarak bilinen bir adresti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra Classic Topluluğu, Terra Classic USD (USTC) Basımı İle İlgili Önemli Bir Karar Aldı!

Bu tokenlerin alınmasının ardından, ‘machibigbrother’ tüm tokenları Cream Finance’e geri yatırdı. Şu anda bu adreste Cream Finance üzerinden stake edilmiş toplam 326.072 CREAM token (yaklaşık 7.43 milyon dolar değerinde) bulunuyor.

‘machibigbrother’a ek olarak, diğer 13 adres Binance ve Gate.io dahil olmak üzere çeşitli kripto para borsalarına ve merkeziyetsiz borsalara (DEX’ler) toplam 5.408,65 CREAM token (yaklaşık 99.2 bin dolar değerinde) yatırdı ya da sattı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!