MEXC
sikayetkripto
Geliştiriciler Waves (WAVES) İçin Beklenen Kurtarma Planını Açıkladı: İşte Detaylar!
Geliştiriciler Waves (WAVES) İçin Beklenen Kurtarma Planını Açıkladı: İşte Detaylar!

Geliştiriciler Waves (WAVES) İçin Beklenen Kurtarma Planını Açıkladı: İşte Detaylar!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son aylarda yaşadığı serbest düşüş nedeniyle kripto para dünyasının gündeminden düşmeyen Waves (WAVES) tokeninde geliştiriciler depeg olan stablecoin’i USDN’yi kurtarmak için planlarını açıkladı.

Waves Geliştiricileri, USDN’yi Kurtarmak İçin Önerilerini Sıraladı

Geliştiriciler söz konusu planın detaylarını şöyle açıkladılar:

“Son birkaç hafta içinde USDN, USD ile olan paritesinden önemli ölçüde saptı. Bu durum büyük ölçüde stablecoine yönelik artan güven eksikliği ve merkezi kripto borsalarından gelen yanlış iletişimlerin yaşattığı korku, belirsizlik ve şüpheden (FUD) kaynaklandı. Bugün Neutrino’nun USDN’nin yeniden sermayelendirilmesine öncelik verme ve arbitrajcıların USDN sabitinin korunmasına katılmaları için güveni yeniden tesis etme planını açıklıyoruz.

USDN rezervleri önemli bir güven noktasıdır; rezervler kullanıcılara USDN’lerini destek olarak tutulan WAVES karşılığında her zaman kullanabileceklerini vaat eder.

Neutrino ekibi USDN rezervlerini arttırmak ve sabitlemek için aşağıdaki çözümleri önermektedir:

Waves Ekosistemi tokenlerinin Neutrino sözleşmesine teminat olarak yatırılması için destek eklenecek. Waves Ekosistemi ekipleri (WX, VIRES, SWOP, EGG ve WEST), her bir projenin tokeninde toplam 15 milyon doları doğrudan Neutrino desteğine bağışlayacak. Neutrino için swap’lar yeniden etkinleştirilecek SURF ve NSBT sahiplerine, şu altcoinler de dahil olmak üzere tüm Waves ekosistem tokenlerinden Neutrino swap ücretleri alma fırsatı sunulacak: WX, VIRES, SWOP, EGG ve WEST. Vires Finance’te USDN kilitlemesi olan kullanıcılar için günlük para çekme limitlerine göre koşulsuz vesting yeniden başlatılacak. Önerilen her bir madde, USDN’nin dolardan ayrılmasını çözmeye yardımcı olmak için belirli bir etki yaratmak üzere tasarlanmıştır.”

$USDN Resolution Plan is here!

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!