Coinbase, Bu Altcoini Listeleme Sırasına Koydu!
Coinbase, Bu Altcoini Listeleme Sırasına Koydu!

Geliştirici Aktivitesi En Yüksek Altcoinler Açıklandı: Listeye Bu Kez Cardano da Girdi! İşte Tamamı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz platformu Santiment, son 30 gündeki geliştirici faaliyetlerine göre en iyi 10 kripto paraların listesini yayınladı. Liste, geliştiricileri tarafından bir projenin kaynak kodunda yapılan değişiklikler şeklindeki kayda değer GitHub işlemlerinin sayısına dayanıyor.

Verilere göre son 30 günde en fazla geliştirici aktivitesine sahip olan altcoinlerin listesi şöyle:

1: DOT 1: KSM 3: ADA 4: LINK 5: HBAR 6: VEGA 7: SNT 8: ATOM 9: ICP 10: FIL

Polkadot ve Kusama, aynı kod tabanını ve mimariyi paylaşan, ancak farklı önceliklere ve kullanım durumlarına sahip iki ayrı bağımsız ağdır. Polkadot daha muhafazakar, istikrar ve güvenilirliğe öncelik verirken, Kusama daha deneysel, daha hızlı inovasyona ve daha riskli uygulamalara izin veriyor. Bu yüzden geliştirici aktiviteleri aynı ve ilk sırayı paylaşıyorlar.

Kusama, Polkadot’un yeni sürüm lansmanlarından önce herhangi bir büyük sorun hakkında uyarıda bulunmak ve daha fazla riskten kaçınan uygulamalar için Polkadot’un güvenliğini ve istikrarını sağlamaya yardımcı olmak amacıyla oluşturuldu. Bununla birlikte, Kusama sadece bir test ağı değil, blok zinciri, kendi ekonomik değeri ve kendi yönetimi ile tamamen çalışır durumda.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
SEC Başkanı Gary Gensler, Katıldığı Konferansta Yine Kripto Paralar Hakkında Konuştu!

Santiment, ilk 10 projeden yedisinin aynı zamanda kriptodaki en büyük 32 piyasa değeri projesi arasında yer aldığını ve bunun da geliştirme faaliyeti ile piyasa değeri arasında güçlü bir korelasyon olduğunu ima ettiğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!