NFT
Garanti BBVA kripto cüzdanında mesai saatleri uyarısı!
Garanti BBVA kripto cüzdanında mesai saatleri uyarısı!

Garanti BBVA kripto cüzdanında mesai saatleri uyarısı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankacılık devi Garanti BBVA’nın piyasaya sürdüğü kripto cüzdanında mesai saatleri belirlenmesi gündeme geldi.

Kripto para sektörü günden güne gelişmeye ve benimsenmeye devam ediyor. Sektörde artan talep ve ilgi, gelenseksel finans kuruluşlarını da bu alana itmeye başladı. Birçok bankacılık ve saklama şirketi, kripto para birimlerinin doğasını keşfetmeye odaklandı.

Türkiye’de de kripto gelişimi yakından takip ediliyor. Özellikle Garanti BBVA, kripto cüzdanı çıkararak adından söz ettirdi. Garanti BBVA’nın piyasaya sürdüğü kripto cüzdanında mesai saatleri ibaresinin yer alması ise şaşkınlık yarattı.

Geleneksel finans ile kripto uyuşmadı!

Türkiye’de büyük ses getiren Garanti BBVA kripto cüzdanı, ilginç bir şekilde gündeme geldi. Cüzdanda yer alan mesai saatleri uyarısı, kripto topluluğunun tepkisini çekti. Bilindiği üzere kripto para birimleri, 7/24 işlem görmesiyle ve uçtan uca kolay bir şekilde aktarılmasıyla popülerlik kazandı. Geleneksel finans devinin kripto sektörüne girerken bankacılık uygulamasını da beraberinde getirmesi tartışma konusu oldu.

garanti bbva kripto cüzdanı işlem saati

Garanti BBVA, hafta içi 08:30 ila 17:30 saatleri dışında gerçekleştirilen kripto transferlerinin tamamlanmasının uzun sürebileceği uyarısında bulundu. Ayrıca cüzdana aktarılacak varlıklar ise şimdilik kısıtlı tutuldu. Kullanıcılar, Garanti BBVA’nın kripto cüzdanına Bitcoin (BTC), USD Coin (USDC) ve Ether (ETH) gönderebilecek.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!