Galaxy Digital Hisse Düşüşü LUNA İle Mi İlgili?
Galaxy Digital Hisse Düşüşü LUNA İle Mi İlgili?

Galaxy Digital Hisse Düşüşü LUNA İle Mi İlgili?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galaxy Digital hisseleri yüzde 40 değer kaybetti ve bazı uzman isimler bu durumun LUNA yatırımları ile ilgili olabileceğini düşünüyor.

13:22
13 Mayıs 2022

Terra’nın (LUNA) mevcut durumu göz önüne alındığında, birçok kişi Galaxy Digital‘in hisse senedi fiyatındaki %40’lık düşüşün ve bu önemli kaybın LUNA’ya yatırım yapmaktan kaynaklandığına inanıyor. Ancak BTIG hisse senedi araştırma analisti Mark Palmer, bunun yersiz olduğunu düşünüyor.

İçerik Rehberi

Galaxy Digital ve TerraLUNA’da Son Durum Galaxy Digital ve Terra Elde edilen bilgilere göre Galaxy Digital hisseleri bu hafta %40’tan fazla düştü. Ayrıca yakın tarihli bir yönetim toplantısı sırasında Galaxy, dijital varlıklarından elde edilen 355 milyon dolarlık net gelirle şirkette çeyreğe en büyük katkının LUNA satışından geldiğini söyledi. Daha önce Galaxy, dördüncü çeyrek kazanç açıklamasında 31 Aralık itibariyle 407,6 milyon dolar değerinde LUNA’ya sahip olduğunu açıklamıştı. TerraUSD (UST) kısa süre önce ABD doları karşısında 1:1 oranını kaybederken Terra’nın yerel LUNA token’ı da bu hafta hızla düştü. Son olarak Terra blockchain’i durdurma kararı aldıklarını açıkladı ve borsa delistleri gelmeye başladı. LUNA’da Son Durum Öte yandan bu haftanın başlarında Galaxy, mevcut piyasa koşullarında hisselerin %10’una kadarını geri satın almak için yönetim kurulu onayı aldığını söyledi. Ayrıca anonim bir kaynağa göre, Terraform Labs CEO’su Do Kwon’un ailesi tehdit ediliyor ve polis koruması talep etmek zorunda kaldılar. Çünkü dünyanın dört bir yanındaki yatırımcı LUNA – UST olayı sebebiyle büyük kayıplar yaşadı ve hatta bazıları tüm yatırımlarını kaybetti. Bu arada topluluk, Terra (LUNA) ve UST‘ye yatırılan fonların hala ürkütücü bir sessizliği koruduğuna dikkat çekti. Pek çok kişi ise durumu bildikleri halde bazı uzman isimlerin LUNA alımını teşvik ettiğini ve düşüş öncesinde yatırımlarını çektiklerini ifade ediyor. Dolayısıyla aslında bu olayda da net bir şekilde gördüğümüz gibi her alanda kişinin kendi araştırmasını kendisinin yapması ve olabilecek her riski göze alarak işlem yapması çok önemli. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!