GALA Coin Fiyatı Karar Noktasında İşte Grafik ve Hedefler
GALA Coin Fiyatı Karar Noktasında İşte Grafik ve Hedefler

GALA Coin Fiyatı Karar Noktasında İşte Grafik ve Hedefler

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

GALA Coin fiyatı yükseliş eğilimini BTC düşüşü nedeniyle kaybedebilir. Fiyat 0,016 dolarlık karar bölgesinde ve altındaki kapanışlar 0,014 dolara düşüş getirebilir. Yükselişin sürmesi halinde ilk direnç 0,021 dolarda. Piyasaya etkisi: Nötr
19:21
3 Ekim 2023

Ekim ayı kripto paralar için iyi başladı ve nasıl devam edeceği birkaç gün içinde belli olacak. Altcoinler hareketlendi. Pazartesi günü artan fiyatlar aynı hızda bugün tersi istikamete koştu. Son düşüş ETF heyecanının sönmesi ve Fed üyelerinin negatif açıklamalarıyla tetiklendi. Peki GALA Coin için beklenti ne yönde?

İçerik Rehberi

ToggleGALA Coin YorumGALA Coin Fiyat Tahmini GALA Coin Yorum Vadeli ETH ETF onaylarına rağmen hacim ilk gün 2 milyon doların altında kaldığı için heyecan söndü. Kripto paralardaki satışların diğer bir nedeni de Fed üyelerin iki gündür 1 Kasım toplantısında faiz artırımı olabileceği yönünde açıklamalarıydı. Veriler muhteşem değil ve enflasyondaki düşüş akaryakıt fiyatları dışarıda bırakılsa da oldukça yavaşladı. Akaryakıt fiyatlarındaki artışsa enflasyonun artmasını sağlayacak cinstendi. Peki GALA Coin cephesinde son durum ne? Popüler altcoin yazı hazırlandığı sırada 0,016 dolardan alıcı buluyor. GALA fiyatı kısa vadeli azalan direnç trend çizgisinden çıktı ancak hala daha uzun vadeli bir trend çizgisinin altında işlem görüyor. Azalan direnç çizgisinin altına yılın başında düşen fiyat 252 gün boyunca %80 oranında değer kaybetti. Yıllık dip olarak 0,013 dolara kadar indi. Üstelik BTC fiyatı dipten oldukça uzak ve mevcut fiyattan BTC erimeye devam ederse yıllık dibin altında bir GALA Coin görebiliriz. GALA Coin Fiyat Tahmini GALA Coin fiyatı kritik bölge olan 0,016 dolar seviyesinde. Bu fiyat yatay direnç alanı ve eğer korunabilirse 0,032 dolara toparlanma ihtimali var. Haftalık zaman dilimi görünümü hala belirsiz olsa da günlük okumalar daha fazla yükseliş sinyali gönderiyor. Bunun temelde iki önemli nedeni var. GALA daha kısa vadeli alçalan direnç trend çizgisinden çıktı ve bunun üzerinde kapandı. Günlük kapanış yükseliş için destekleyiciydi. RSI bir yükseliş sapması oluşturdu. Fiyat düşüşü momentum artışıyla birleştiğinde bu yükseliş sinyali oluşur. Eğer RSI 50’nin üzerinde kalır ve artmaya devam ederse fiyat 0,032 dolarlık ana direnç seviyesinden önce 0,021 doları test edebilir. Yükseliş tahminine rağmen BTC düşüşü ivme kazanır ve fiyat 0,016 doların altında kapanışlar yaparsa sonraki destek bölgesi olan 0,014 dolar test edilebilir. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!