sikayetkripto
FTX CEO’su Durmak Bilmiyor: Satın Almak İstediği Bir Sonraki Hedefini Açıkladı!
FTX CEO’su Durmak Bilmiyor: Satın Almak İstediği Bir Sonraki Hedefini Açıkladı!

FTX’in Yeni CEO’su Sert Konuştu: ”Sam Bankman-Fried Artık FTX Adına Konuşamaz!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried, FTX’in çöküşüne neyin yol açtığı konusunda sık sık tweet atmaya ve yorum yapmaya devam ediyor, ancak CEO olarak yerine geçen kişi artık bunların hiçbirine yetkisi olmadığını savunuyor.

John Ray’in Twitter’da yaptığı açıklamada SBF’nin artık borsa ve bağlı şirketler adına konuşamayacağı vurgulandı.

FTX Açıklaması:

Sam Bankman-Fried'in FTX, FTX US veya Alameda Research'de devam eden bir görevi yoktur ve onlar adına konuşmamaktadır.

— Bitcoin Sistemi (@bitcoinsistemi) November 16, 2022

Sam Bankman-Fried’in Sık Yorum Yapması FTX’in Yeni CEO’sından Hoş Karşılanmadı

Çarşamba günü, iflas eden kripto borsası FTX’in resmi Twitter hesabı, 11 Kasım’daki istifasının ardından kurucu Sam Bankman-Fried’ın yerine geçen CEO ve yeniden yapılandırma sorumlusu John Ray’den bir açıklama paylaştı.

(1/3) Statement from John Ray, Chief Restructuring Officer and CEO of @FTX_Official, regarding Mr. Bankman-Fried’s recent public statements:

— FTX (@FTX_Official) November 16, 2022

Ray, “Bankman-Fried’in @FTX_Official, FTX US veya Alameda Research Ltd. şirketlerinde devam eden bir rolü yoktur ve onlar adına konuşamaz” diye yazdı.

Hukuk uzmanları Bankman-Fried’ın tweetlerinin FTX’in çöküşünden kaynaklanabilecek davalarda sorumluluk doğurabileceğini söylüyor.

Eski federal savcı Ken White Pazartesi günü verdiği bir röportajda Bankman-Fried’a Twitter hesabıyla ilgili olarak ne tavsiye edeceği sorulduğunda “tavsiyem çenesini kapatması” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İsviçre Bankacılık Devi Kripto Para Trendini İnceledi: İşte Şaşırtıcı Veriler!

Bankman-Fried son günlerde Vox’tan bir muhabirle Twitter’da DM’leşti ve New York Times’a bir röportaj verdi.

Yine bazı kaynakların SBF ile görüştüğü ve deyim yerindeyse SBF’nin her konuşmasında “saçmaladığı” öne sürülüyor. FTX’in yeni CEO’sunun birçok yerde verdiği demeçlerde ise SBF’nin susmasını istediği dikkatlerden kaçmıyor.

FTX’in çöküşü, iflas endişelerine yol açan bir rapor, Binance’den geri çekilen bir satın alma teklifi, bir geri çekilme duraklaması ve Bölüm 11 iflas koruması ile devam etti.

Tüm bunlar olurken Bankman-Fried tweet atmaya ve düşüncelerini paylaşmaya devam etti.

Geçtiğimiz günlerde Ripple Başkanı Brad Garlinghouse, problemli FTX borsasının dolandırıcılık amaçlı kurulduğunu öne sürmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!