FTX İflasının Detayları Neler? FTX TR de İflas Kapsamında Mı?
FTX İflasının Detayları Neler? FTX TR de İflas Kapsamında Mı?

FTX’in Bitcoin Üzerindeki Satış Baskısı Azalacak Mı? Market Yapıcıdan Yeni Teklif!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX‘in kripto para varlıkları Bitcoin ve altcoinler üzerindeki riskleri artırırken yatırımcılar olası bir satış baskısının tedirginliğini yaşıyor.

FTX’in yatırımcılara olan borcunu ödemek için elindeki varlıkları satma potansiyeli bazı market yapıcıları harekete geçirdi.

Kripto para piyasalarında market yapıcılardan biri olarak yer alan DWF Labs Başkanı Andrei Grachev sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda DWF Labs’ın FTX’in varlıklarını tezgah üstü piyasada satın almayı değerlendirdiğini söyledi.

“DWF Labs alacaklılara en iyi icra fiyatını sağlamak ve piyasayı 2020’deki aktifleştirmeye geri gönderebilecek devasa agresif satış baskısı riskini azaltmak için FTX varlıkları satın almayı düşünüyor.”

@DWFLabs is considering to purchase FTX assets in order to provide creditors the best execution price and mitigate a risk of a huge aggressive selling pressure that could send the market back to 2020’s capitalization

— Andrei Grachev (@ag_dwf) September 13, 2023

İnternet sitesinde yer alan bilgiye göre DWF Labs 60’dan fazla kripto para borsasında yüzlerce kripto para çiftinde market yapıcı olarak hizmet veriyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!