sikayetkripto
FTX’e Bir Darbe Daha: Şirketin Simgesi Olan Anlaşma Feshedildi!
FTX’e Bir Darbe Daha: Şirketin Simgesi Olan Anlaşma Feshedildi!

FTX’e Bir Darbe Daha: Şirketin Simgesi Olan Anlaşma Feshedildi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX’in iflas başvurusunda bulunmasından sadece saatler sonra Miami HEAT ve Miami-Dade County ortak bir bildiri yayınlayarak, artık gözden düşmüş olan kripto para borsasıyla bağlarını derhal keseceklerini duyurdu.

FTX, 19 Yıllık Sözleşme İçin 139 Milyon Dolar Ödeyecekti

Sosyal medyada dolaşan fotoğrafların FTX’in logosunun arenanın tepesinden söküldüğünü gösterdiği iddia ediliyor. 19 yıllık sözleşme FTX’e tam 135 milyon dolara mal oldu.

NBA devi Miami Heat, gönderdiği mesajında şu açıklamaları yaptı:

“FTX ve iştirakleri hakkında çıkan haberler son derece hayal kırıklığı yaşatmaktadır. Miami-Dade County ve Miami HEAT olarak FTX ile olan iş ilişkilerimizi sonlandırmak üzere derhal harekete geçiyoruz ve arena için yeni bir isim hakkı ortağı bulmak üzere birlikte çalışacağız.”

Bir zamanlar dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan şirket, likidite krizinin domino etkisi yaratarak borsanın ABD’deki yan kuruluşu FTX US ve quant ticaret firması Alameda Research de dahil olmak üzere tüm şirket portföyünün iflasını ilan etmesiyle sonuçlanmasının ardından bu hafta çöküş yaşadı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Elon Musk, FTX CEO’su ile Arasında Geçen Konuşmayı Anlattı: “Saçmalık!”

Tüm şirket portföyünün şu anda 10-50 milyar dolar arasında zararda olduğu bildiriliyor.

Şirketin çöküşü, Miami şehri de dahil olmak üzere kripto endüstrisi ve ötesinde sonuçların dalgalanma etkisini şimdiden tetikledi. Miami, kripto dostu Belediye Başkanı Francis Suarez’in liderliğinde, FTX de dahil olmak üzere kripto işletmelerini Florida’da ofis açmaya davet ederek kendisini bir kripto merkezi olarak konumlandırmaya çalışmıştı.

Eylül ayında FTX, ABD’deki merkezini Chicago’dan Miami’ye taşıyacağını duyurmuş ve şık yeni ofis alanının reklamını Twitter’da yapmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!