Sam Bankman-Fried ve FTX’in Ünlü Destekçileri Hakkında Toplu Dava Açıldı!
Sam Bankman-Fried ve FTX’in Ünlü Destekçileri Hakkında Toplu Dava Açıldı!

FTX Yeni Yönetiminden Önemli Uyarı: “Son Tarih Yaklaşıyor”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şu anda faaliyette olmayan batık kripto para borsası FTX’in yeni yönetim ekibi, kullanıcılarına acil bir bildirimde bulundu. Borsada hala varlıkları bulunan kullanıcıların taleplerini beyan etmeleri için son tarih hızla yaklaşıyor.

Tazminat talebinde bulunmak için son tarih 29 Eylül 2023, saat 16:00 ET (Türkiye saati ile 23:00) olarak belirlendi. Henüz talep sürecini başlatmamış olan kullanıcıların bunu FTX Müşteri Talepleri Portalı üzerinden derhal yapmaları tavsiye edildi.

Buna ek olarak, FTX yönetimi tarafından kullanıcıların Müşterini Tanı (KYC) sürecini başlatmaları istendi. Bununla birlikte, KYC durumu doğrulanmış olması borsadan talepte bulunmak için bir ön koşul değil.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bugün Fiyatı Sıfırlanan Tokenin Geliştiricilerinden Sıcak Açıklama Geldi: Şimdi Ne Olacak?

Yeni yönetimin batık borsayı yeniden başlatma planları olduğu biliniyor. FTX Group’un yeni bir versiyonunu yeniden başlatma planı önümüzdeki yıl içerisinde uygulamaya konabilir ve platformun çöküşünden bu yana büyük ölçüde durgunlaşmış olan piyasaya yeniden bir hareketlilik getirebilir.

Delaware mahkemesinde yapılan bir açıklamaya göre, Mayıs ayından bu yana FTX mülkiyeti tarafından 75’ten fazla alıcıyla iletişime geçilerek borsanın yeniden faaliyete geçmesi için sektörün ilgisi ölçülmeye çalışıldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!