MEXC
sikayetkripto
Kripto Para Borsası FTX’e Bir Şok da Japonya’dan Geldi!
Kripto Para Borsası FTX’e Bir Şok da Japonya’dan Geldi!

FTX İflasında Bir İlk Yaşandı: FTX Mağdurlarını Sevindirecek Haber Japonya’dan Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX Japonya para çekme işlemlerinin 08-Kasım-2022 tarihinde askıya alınmasından bu yana, ekibinin odak noktasının FTX Japonya’da gözetim altında olan hem kripto hem de fiat varlıklar için para çekme işlemlerini yeniden etkinleştirmek olmuştur, diye açıklama yaptı.

FTX Japonya, Kullanıcıları İçin Bazı Önemli Gelişmeler Paylaştı

Şirket Kullanıcıları için şu açıklamaları yaptı:

Geçtiğimiz 2 hafta boyunca, para çekme hizmetinin yeniden başlatılması için yeni FTX Trading yönetim ekibi ile paylaşılan ve onaylanan bir plan hazırladık.

Bu plan için geliştirme çalışmaları çoktan başladı ve mühendislik ekiplerimiz FTX Japonya kullanıcılarının fonlarını çekmelerine olanak sağlamak için çalışıyor.

Planın bir parçası olarak, sağlam ve güvenli bir süreci uygulamaya koymak için kontrolleri, güvenlik denetimini, mutabakatları ve incelemeleri dahil ediyoruz.

FTX Japan, FTX Japan kullanıcıları için para çekme işlemlerinin yeniden başlatılmasına ilişkin ek bilgileri kısa süre içinde yayınlamayı hedeflemektedir.

Bu hafta, 11. Bölüm iflas işlemlerinde FTX grubunu temsil eden hukuk firması ile Japon müşteri nakit ve kripto para biriminin, bu varlıkların nasıl tutulduğu ve Japon yasalarına göre mülkiyet çıkarları göz önüne alındığında FTX Japonya’nın mülkünün bir parçası olmaması gerektiğini doğrulayabildik.

FTX Japan bu temelde para çekme hizmetini olağan seyrinde sürdürmeyi planlamaktadır.

FTX Japan yönetimi, para çekme hizmetinin yeniden etkinleştirilmesi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde devam eden 11. Bölüm iflas işlemlerinin mevcut durumu hakkında Japonya Finansal Hizmetler Kurumu ve Kanto Finans Bürosu ile düzenli diyalog halindedir.

Planın ilk taslağı paylaşıldı ve önemli kilometre taşlarına ulaşıldıkça düzenli olarak daha fazla istişarede bulunulacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FTX İflasında Flaş Gelişme: ABD Hazine Yetkilileri Mahkemeden Ne Talep Etti?

Her Pazartesi, ayrılmış cüzdanlarda ve SBI Clearing Trust hesabında tutulan müşteri varlıkları hakkında bilgi yayınlamaya devam ediyoruz.

İş geliştirme emri yürürlükte kaldığı sürece bunu yapmaya devam edeceğiz. Ayrılmış varlık cüzdanlarının özel anahtarları her zaman çevrimdışı tutulur ve yalnızca Japonya operasyon ekibinin kontrolü altındadır.

FTX Japan kullanıcılarından hizmetteki gecikme ve bunun neden olduğu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Para çekme hizmetinin yeniden etkinleştirilmesi en önemli önceliğimizdir ve anlayışınız ve desteğiniz için minnettarız, denildi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!