Son Dakika! Bitcoin Borsası FTX TR’den Çekimlere İlişkin Yeni Açıklama! Fonlar Güvende Mi?
Son Dakika! Bitcoin Borsası FTX TR’den Çekimlere İlişkin Yeni Açıklama! Fonlar Güvende Mi?

FTX Hacki FTX TR’yi Etkiledi Mi? Bitcoin Yatırımcıları FTX TR’deki Paralarını Ne Zaman Alacak?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm hafta boyunca FTX gündemiyle yatıp kalkan kripto para severler hafta sonuna yeni bir FTX skandalıyla uyandı.

Borsanın hacklendiğini ve yatırımcıların borsaya erişemediğini sabah saatlerine aktarmıştık.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: FTX Borsası Saldırıya Uğradı!

FTX TR’nin açıklamasına göre bu saldırıdan FTX TR de etkilendi.

FTX’in Türkiye ayağından yapılan açıklamada da, aynı altyapı kullanıldığı için teknik sorunlarından etkilendikleri ancak fonların güvende olduğu ifade edildi.

FTX TR dünkü iflas açıklamasının ardından çekimleri durdurmuş ve borsada fonu bulunan tüm yatırımcıların fonlarının otomatik olarak hesaplarına yatırılacağını duyurmuştu.

FTX TR’nin son açıklaması şu şekilde:

“FTX borsasında dünden bu yana yaşanan gelişmeler nedeniyle FTX TR tarafında da, aynı teknik alt yapı kullanılmasından kaynaklı bazı problemler yaşanmıştır. Bu konudaki aksaklıklardan dolayı kullanıcılarımızdan özür dileriz.

Buna ek olarak FTX Turkey Teknoloji ve Ticaret AŞ borsası globalden farklı bir tüzel kişilik olarak üyelerinin bakiyelerinin hesaplarına gönderilmesi için son hazırlıkları yapmaktadır.

FTX TR borsasındaki kripto ve TRY bakiyelerinizin toplamı, bugün içinde en kısa sürede bakiye sahiplerine TRY olarak IBAN hesaplarına yatırılmaya başlanacaktır.”

FTX TR’nin FTX’e ilişkin iddiaların çıktığı ilk andan itibaren iletişimlerini güçlü tutmaları ve yatırımcıların mağdur olmaması için gerekli önlemleri alması büyük takdir topladı.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!