sikayetkripto
114 Milyon Dolar Çalan Hacker Kimliğini Açıkladı, Yasadışı Hiçbir Şey Yapmadım Dedi!
114 Milyon Dolar Çalan Hacker Kimliğini Açıkladı, Yasadışı Hiçbir Şey Yapmadım Dedi!

FTX Hack Olayına Karışan Cüzdan Ethereum (ETH) Zengini Oldu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX hesaplarının boşaltılması şüphesiyle bağlantılı bir kripto cüzdanı, bu sabah 4.500 Ethereum (ETH) ve 3 milyon Binance USD (BUSD) karşılığında toplam 34.000 BNB takas etti. Şu anda en büyük 34. Etherum sahibi konumunda.

FTX Hackerı Daha Fazla BNB Sattı, En Büyük 34. Ethereum Sahibi Oldu

Dün aynı cüzdan, milyonlarca dolarlık işlemde büyük miktarlarda merkeziyetsiz stablecoin DAI‘yi Ethereum ile takas etmişti. Cüzdan şu anda %87.5‘i Ethereum olmak üzere en az 322 milyon dolar tutarında kripto para bulunduruyor.

Söz konusu cüzdan sahibi aynı zamanda cüzdanları arasında para da taşıyor. Diğer iki cüzdandan 5.1 milyon dolar değerinde ETH ve 3.3 milyon dolar değerinde ETH’yi, Etherum’u çoğunluğunun bulunduğu ana cüzdanlarında birleştirdi.

Bu fonların kaynağı iflas eden kripto borsası FTX’ten geliyordu. Bazılarının bir hack ya da içeriden bir iş olduğunu düşündüğü transferler, Bölüm 11 iflas koruması için yapılan son mahkeme başvurularında özellikle belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde PeckShieldAlertFTX Account Drainer olarak adlandırılan FTX hackerının cüzdan adresinin, hack olayına dahil olan diğer üç adresten büyük miktarda ETH aldığını ortaya çıkarmıştı.

FTX’in çöküşünün ardından, bir saldırgan FTX ve FTX.US‘nin cüzdanlarının bir kısmını boşaltmıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Analistten Bitcoin (BTC) Tahmini: “Bu Seviye Kırılırsa Düşüş Derinleşebilir!”

Borsanın Telegram yöneticisi gelişmeyi doğrulayarak kullanıcılardan cihazlarına kötü amaçlı yazılım indirmekten kaçınmak için FTX web sitelerine girmemelerini istemişti.

Yaşanan tüm bu olaylardan sonra Binance CEO’su CZ kripto para politikasında değişikliğe gittiğini açıklamıştı.

Rakipler hakkında yorum yapmama politikamız vardı. Bu politikayı biraz değiştireceğim ve kripto endüstrisinin yararına olacak şekilde sektörde gördüğüm sorunları daha fazla dile getireceğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!