Milyarder Kevin O’Leary’den Dikkat Çeken Bir Bitcoin Kehaneti Geldi!
Milyarder Kevin O’Leary’den Dikkat Çeken Bir Bitcoin Kehaneti Geldi!

FTX Gizli Destekçisi Kevin O’Leary: “Kripto Sektörünün Kurucularının Hepsi Yakında Silinecek”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanadalı girişimci ve televizyon yıldızı Kevin O’Leary, kripto para sektörü düzenlemeye doğru ilerlerken “kripto kovboyları” döneminin sona ereceğini ileri sürdü.

Daha önce şu anda faaliyette olmayan FTX borsası için ücretli bir sözcü olarak görev yapan O’Leary, bu yorumları CoinDesk ile yaptığı bir röportaj sırasında yaptı.

O’Leary, “Bu sektörün kurucuları olan tüm kripto kovboyları… hepsi yakında yok olacak. Hepsi bir şekilde yaralanmış durumda.”

Buna rağmen, O’Leary kripto paraların geleceği konusunda iyimserliğini koruyor, ancak yalnızca tamamen mevzuata uygun borsalarla çalışmakta ısrar ediyor.

O’Leary’nin çeşitli hizmetler karşılığında 15.7 milyon dolar aldığı bildirilen FTX ile ilişkisi, şirketin eski Operasyon Direktörü Constance Wang da dahil olmak üzere şirket içindeki bazı yöneticiler tarafından sorgulanmıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: SEC, Yargıçtan Coinbase’in Davayı Düşürme Talebini Reddetmesini İstedi, XRP Detayı Dikkat Çekti

Fox Business ile daha önce yaptığı bir röportajda O’Leary, Amerika Birleşik Devletleri’nin yenilikçi kripto firmalarını diğer ülkelere iten düzenleyici ortamı hakkındaki endişelerini dile getirmişti. Abu Dabi’de hem FTX hem de Binance’in yerini almayı hedefleyen M2 adlı yeni bir borsa için planlarını açıklamıştı.

O’Leary, “Henüz duyurulmadı ama Abu Dabi’de yeni bir borsa kurmayı planlıyorlar. Tamamen yasal, milyarlarca dolarla desteklenen, inanılmaz derecede istikrarlı, mülkiyet şeffaflığı olan ve dünyadaki herkes tarafından yasal olarak kullanılabilecek bir borsa… Borsalarda yeni standart haline gelecek” dedi.

Sektörün karşı karşıya olduğu zorluklara rağmen O’Leary kripto paraların potansiyeli konusunda umutlu olmaya devam ediyor. “Kripto kavramının vadettikleri hâlâ geçerliliğini koruyor, hâlâ oradalar” diyerek sözlerini tamamladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!