sikayetkripto
Thodex CEO’sunun Kaçırdığı Kripto Paralara İlişkin Yeni Gelişme! Paralar Bulundu Mu?
Thodex CEO’sunun Kaçırdığı Kripto Paralara İlişkin Yeni Gelişme! Paralar Bulundu Mu?

FTX Davasının Yeni Hakimi Belli Oldu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere merkezli dünyanın en büyük ajanslarından Reuters’ta yayınlanan yeni bir habere göre Sam Bankman-Fried’ın yargılandığı FTX davasında yeni hakim belli oldu. Geçtiğimiz Cuma günü davadan ani bir şekilde çekilen bölge yargıcı Ronnie Abrams’ın yerine atanan isim Lewis Kaplan oldu.

Davanın eski yargıcı Ronnie Abrams, eşinin 2021 yılında FTX’e hukuk danışmanlığı yapan bir şirkette ortak olduğunun ortaya çıkmasının ardından sürecin selameti için kendi isteğiyle görevini bıraktı. Abrams, Cuma günü şu açıklamayı yapmıştı:

“Kocamın FTX borsasıyla direkt bir bağlantısı bulunmuyor. Ancak olası bir şüphenin yaşanmaması için bu davadan çekilme kararı alıyorum.”

Yeni yargıç Lewis Kaplan ise hukuk camiasında tanınan bir isim. Kaplan, geçmişte Donald Trump’a karşı açılan büyük hakaret davalarında denetim rolü oynadı.

SBF, Dudak Uçuklatan Kefaleti Ödeyip Serbest Kaldı

Batık kripto borsası FTX’in eski patronu Sam Bankman-Fried, 12 Aralık’ta Bahamalı kolluk kuvvetleri tarafından tutuklandı. SBF, ilk günlerinde iadeyi reddetse de ülkedeki kötü hapishane şartları nedeniyle ABD’ye gitmeye razı oldu.

Geçtiğimiz hafta Amerika’da görülmeye başlayan duruşmada ise Bankman-Fried’ın 250 milyon $ kefalet karşılığında tutuksuz yargılanmasına karar verildi.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!