sikayetkripto
Aptos Token Fiyatında Hareketlilik Devam Ediyor: Uzmanlardan Aptos Analizleri!
Aptos Token Fiyatında Hareketlilik Devam Ediyor: Uzmanlardan Aptos Analizleri!

FTX Çöküşü, Aptos’a Bağlı Projeyi de Etkiledi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aptos ekolojik DEX projesi Mojito Markets, FTX/Alameda çöküşünden etkilendiğini, FTX’in ev sahipliği yaptığı proje fonlarını ve Alameda’nın desteğini kaybettiğini açıkladı.

FTX Çöküşü Aptos Projesi, Mojito Markets’i Olumsuz Etkiledi

Proje geliştirmeyi askıya almaya karar verdi. Finansman durumu düzeldiğinde, geliştirmeye devam edecek.

FTX/Alameda çöküşü Mojito Markets’ı birçok yönden orantısız bir şekilde etkiledi. FTX’in gözetimi altındaki proje fonlarını kaybettik, piyasa yapıcımız Alameda’yı kaybettik denildi.

Yapılan açıklamada ayı piyasası bağlamında acil durum finansmanı elde etmek zor oldu ve proje planımızı gerçekleştirme kabiliyetimiz üzerinde ciddi etkileri olduğu belirtildi.

Ayrıca proje ekibi şunları söyledi:

Ekip genelinde Mojito Markets için duyulan heyecan ve coşku hala çok canlı ancak durumun gerçekliğini kabul ettik ve proje geliştirmeyi şimdilik durdurmaya karar verdik.

Sermaye/fonlama durumu daha iyi hale geldiğinde Mojito Markets olarak kaldığımız yerden devam etmeyi ve aynı zamanda evrensel zincirler arası likiditeden yararlanırken protokolün etkisini en üst düzeye çıkarmak için çoklu zincire geçmeyi planlıyoruz.

Biz düzenlemelerin belirsiz olduğu bir alanda yeni bir blok zinciri üzerinde çalışan yeni bir protokolüz.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Madencilik Zorluğu Değişti: Analistler Sebebini Yorumladı!

Bu en iyi zamanlarda bile zor bir satış. Bu sorunlar doğal olarak karlılık, düzenleyici lisansların alınması ve denetlenme gibi proje başarılarıyla çözülüyor. Ne yazık ki henüz bu kilometre taşlarına ulaşacak zamanımız ya da kaynaklarımız olmadı.

Alameda’nın piyasa yapıcımız olarak kaybedilmesi iki anlama geliyor.

1. Gate.io’daki fiyatlar değişken ve likit değil ve 2. PancakeSwap ve LiquidSwap gibi DEX’lerde büyük bir MOJO token satışı, büyük olasılıkla Alameda, doğal olarak eşit alım baskısı ile dengelenmeyen anormal derecede büyük bir Mojito token satışı anlamına geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!