MEXC
sikayetkripto
FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ile Beyaz Saray Arasındaki Bağlantılar Ortaya Çıktı!
FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ile Beyaz Saray Arasındaki Bağlantılar Ortaya Çıktı!

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ile Beyaz Saray Arasındaki Bağlantılar Ortaya Çıktı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’ın bu yıl aralarında Başkan Joe Biden’ın kıdemli danışmanları Steve Ricchetti ve Bruce Reed’in de bulunduğu üst düzey Beyaz Saray yetkilileriyle en az dört toplantı yaptığı bildirildi.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ile Beyaz Saray Danışmanları Çok Sayıda Toplantı Yapmış

Bu yılın Nisan, Mayıs ve Eylül aylarında gerçekleşen bu toplantılar, Bankman-Fried’in kripto para politikasını etkileme ve Washington’da bağlantılar kurma çabalarının bir parçasıydı.

Bu toplantılara ek olarak, Bankman-Fried’in kardeşi Gabriel Bankman-Fried de toplantılardan en az birine katılarak bu yıl kardeşlerden birinin veya her ikisinin katıldığı toplam toplantı sayısını en az beşe çıkardı.

Toplantılar, kripto para birimi endüstrisi ve borsalarının yanı sıra Gabriel Bankman-Fried tarafından yönetilen Guarding Pandemics adlı vakıfla ilgili pandemi önleme konularına odaklandı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sam Bankman-Fried Kullanıcıların 200 Milyon Dolarını Böyle Harcamış!

Bankman-Fried şu anda, yatırımcıları milyarlarca dolarlık potansiyel kayıplarla karşı karşıya bırakan kripto para imparatorluğunun çöküşündeki rolü nedeniyle cezai suçlamalarla karşı karşıya.

Çöküşten önce Bankman-Fried Washington’a sık sık gelen bir ziyaretçiydi; Kongre önünde ifade veriyor, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu gibi kilit düzenleyicilerle ve Beyaz Saray yetkilileriyle görüşüyordu.

Mevcut yasal sorunlarına rağmen, Bankman-Fried bir zamanlar kripto para birimi alanında daha fazla düzenleme yapılmasının sesli bir savunucusuydu ve kendisini ve şirketlerini sektördeki etik aktörler olarak konumlandırıyordu.

Ancak ABD savcıları şimdi, siyasi bağışlar için kurumsal para ve hayali bağışçıların kullanıldığı iddiası ve FTX’in kardeş şirketi Alameda Research’e ödünç verilen milyarlarca dolarlık müşteri fonunun kötüye kullanıldığı iddiası da dahil olmak üzere bir dizi usulsüzlük iddiasında bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!