Avalanche (AVAX) Yeni Güncellemesine Kavuştu: “2020 Yılından Bu Yana En Büyüğü!”
Avalanche (AVAX) Yeni Güncellemesine Kavuştu: “2020 Yılından Bu Yana En Büyüğü!”

Friend.Tech’in Ardından Kripto Para Piyasasında Yeni Bir Hype Bu Kez Avalanche Ağında Başladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SocialFi uygulaması Stars Arena, Avalanche C-zinciri ağındaki işlem sayılarının artmasında etkili oldu.

Söz konusu platform, Avalanche ağındaki diğer merkeziyetsiz protokolleri geride bırakarak günlük aktif kullanıcı sayısında birinci sıraya şimdilik yerleşmişe benziyor.

Friend.tech’e benzer bir şekilde, Stars Arena, kullanıcıların Twitter hesaplarını bağlamalarına ve AVAX kullanarak diğer kullanıcıların profil tokenlerini takas etmelerine olanak tanıyor. Kullanıcılar AVAX’ı otomatik olarak oluşturulan cüzdanlarına yatırabiliyor.

Bununla birlikte Friend.tech örneğinde çok sayıda kripto para fenomeninin, kendi profil tokenlerini takipçilerine dump’layıp platformdan ayrıldığı göz önüne alındığında bu platform için de dikkatli olmakta fayda var.

DeFiLlama verilerine göre, Stars Arena’daki Toplam Kilitli Değer (TVL) şu anda 1.03 milyon dolar seviyesinde ve son 24 saat içinde %150’lik bir büyüme gösterdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Yatırım Alan Tokenin Geliştiricileri Fiyat Artınca Binance’e Dump’ladı: Fiyat Bugün Çakıldı

DappRadar’a göre, orijinal adı StarShares olan Stars Arena, Avalanche ağındaki diğer merkeziyetsiz uygulamaları (dapps) geride bırakarak günlük aktif kullanıcı sayısında önemli bir artış kaydetti. Platform, son 24 saat içinde 10.000’den fazla tekil aktif cüzdanla etkileşim kaydetti.

Stars Arena’nın lansmanı Avalanche üzerindeki işlemlerde önemli bir artışla aynı zamana denk geldi. Rakamlar 20 Eylül’de 158.000’deyken 3 Ekim’de 250.000’in üzerine çıktı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!