sikayetkripto
Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum Ne? Son 24 Saatte En Fazla Yükseliş ve Düşüş Yaşayan Kripto Paralar Neler?
Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum Ne? Son 24 Saatte En Fazla Yükseliş ve Düşüş Yaşayan Kripto Paralar Neler?

Fiyatı Rekordan Rekora Koşan Altcoin: “Hepsi Sahte, Henüz Hiçbir Yerde Listelenmedik!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde gelen listeleme haberlerinin ardından fiyatında büyük bir artış yaşayan altcoin Pi Network (PI), resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamasında hiçbir borsada listelenmediğini açıkladı.

Büyük borsalardan Huobi kısa bir süre önce PI tokenini listelediğini açıklamıştı. Bununla birlikte Pi Network’ün güvenilirliğini sorgulayan bazı raporlar da var.

“Pi Network Altcoini Hiçbir Borsada Listelenmemiştir”

Pi Network resmi açıklamasında listelemeler ile ilgili şu uyarıyı yaptı:

“Pi herhangi bir borsada listelenmemiştir ve Pi Network herhangi bir sözde listelemeye dahil olmamıştır. Yetkisiz listelemelere katılarak önemli kayıplar yaşayabilirsiniz.”

Açıklamada ayrıca PI kripto para ağının şu anda kapalı ağ olarak çalıştığı ve bahsedilen listelemelerin hiçbirine katılmadığı da belirtiliyor.

Pi Network ayrıca söz konusu listelemeleri yapan borsalardan tokenin delist edilmesini de istedi.

PI fiyatındaki dalgalanmaları gösteren haftalık grafik.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İşte 2023 Yılında Ücretsiz Airdrop Verecek Yeni Altcoin Projelerinin Listesi!

Pi geliştirici ekibi duyurusunu şöyle tamamladı:

“Şu anda Pi Network, tüm Pioneer’lara ve potansiyel Pi kullanıcılarına, eylemlerinin Pi Network ile bağlantılı olmaması ve Pi kullanıcılarının önemli ölçüde zarar görmesine neden olabileceği için bu borsaların veya üçüncü taraf kişilerin hiçbiriyle etkileşime girmemelerini tavsiye etmektedir.

Pi Network ayrıca bu gönderilerin ve borsa listelerinin kaldırılmasını talep etmekte ve üçüncü taraflar ve borsalarla ilgili ek eylemleri değerlendirmektedir. Bu arada, Kapalı Mainnet döneminde Pi’nin bir borsa aracılığıyla işlem görmesinin açıkça yasak olduğunu ve bunu yapmanın Pi’nin politikalarının ihlali anlamına geleceğini yinelemek önemlidir.

Pi’nin Kapalı Ağ döneminin benzersiz yenilikçi tasarımı, ağın, topluluğun ve bireysel Pioneer’ların çıkarlarını göz önünde bulundurarak gerçek bir içerik ve yardımcı program ağı oluşturmak için stratejik bir seçimdir. Mainnet’in mevcut Kapalı Ağ dönemi, Pi Network’ün iki önceliğe odaklanmasını sağlıyor: kitlesel KYC/göç ve ekosistem yardımcı programları oluşturma. Her ikisi de Açık Mainnet’e hazırlanmak için uygulanabilir bir ekosistem oluşturma nihai hedefimize yönelik temel adımlardır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!