Genesis, İflas Seçeneklerini Değerlendirmek Üzere Danışman Tuttu!
Genesis, İflas Seçeneklerini Değerlendirmek Üzere Danışman Tuttu!

Finansal Hizmet Şirketi Genesis Krizi İçin Çözüm Önerisi Sundu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerika merkezli yatıırm ve finansal hizmet şirketi Houlihan Lokey, iflasın eşiğinde olan kripto komisyon girişimi Genesis ve ana firma DCG’nin yaşadığı likidite krizi için alacaklılar adına bir çözüm önerisi sundu.

En büyük 10 kripto para borsası arasında bulunan Gemini’nin kurucu ortağı Cameron Winklevoss, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Gemini Earn kullanıcılarının varlıklarını nasıl kurtaracağına dair bir açıklama yaptı.

Earn Update: Today, Houlihan Lokey presented a plan on behalf of the Creditor Committee to resolve the liquidity issues at Genesis and DCG and provide a path for the recovery of assets.

— Cameron Winklevoss (@cameron) December 20, 2022

“Earn Güncellemesi: Bugün Houlihan Lokey, alacaklılar komitesi adına Genesis ve DCG’nin likidite sorununu çözmek için bir yol haritası sundu.”

Winklevoss, bu kritik bilgiyi önemli kaynaklardan elde ettiğinin altını çizdi. Gemini kurucu ortağına göre alacaklı komitesi bu hafta içinde ilk yanıtı alacak.

Dev borsa, Gemini Earn sisteminin Genesis yüzünden aksaması nedeniyle 6 Aralık’ta bir alacaklı komitesi kurdu. Resmi olmayan bilgilere göre Genesis’in Gemini Earn kullanıcılarına 900 milyon dolarlık bir borcu bulunuyor. Genesis ise ana şirketi DCG’den 1.6 milyar dolar alacaklı durumda.

Digital Currency Group (DCG), hisse senedi piyasalarında işlem gören en büyük Bitcoin vadeli fonu olan GBTC’yi yöneten Grayscale’ın da ana şirketi. Genesis kaynaklı yaşanan sorun, Grayscale’ın BTC fonu üzerinde de büyük baskıya neden oluyor. Bu sebeple sorunların çözülmesi piyasadaki tedirginliğin yatışması için son derece önemli.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!