NFT
FTX CEO’su Sam Bankman-Fried Arjantin’e Kaçtığı Haberlerini Yalanladı: Nerede Olduğunu Söyledi!
FTX CEO’su Sam Bankman-Fried Arjantin’e Kaçtığı Haberlerini Yalanladı: Nerede Olduğunu Söyledi!

Finans Yazarı Michael Lewis’ten İlginç İddia: “SBF, Kendi Çalışanları Zengin Olmasın Diye Bunu Yaptı!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Finans yazarı Michael Lewis’in “Going Infinite” adlı kitabında FTX CEO’sunun SRM’nin fiyatı çok yükseldiği için çalışanlarının çok zengin olmasından nasıl endişe ettiği anlatılıyor. Bu yüzden onları satmak için daha uzun süre bekletti.

Michael Lewis, SRM Değer Kazanırken Sam Bankman-Fried’in Çalışanları İçin Kuralları Değiştirdiğini Söylüyor

Birçok FTX çalışanı, Serum’un SRM’sini ellerinde tuttukları için 2021’de inanılmaz derecede zengin olmaya hazırlanıyordu.

Ancak bu durum Serum’a destek veren Sam Bankman-Fried’ı kızdırdı çünkü artık kağıt üzerinde multi-milyoner oldukları için bu çalışanlar kripto borsasında günde 14 saat çalışmaya pek istekli olmayabilirdi.

Michael Lewis yeni kitabı Going Infinite’de FTX CEO’sunun kuralları değiştirerek SRM tokenlarını daha uzun süre kilitlediğini ve böylece çalışanlarının bunları satmak için beklemek zorunda kaldığını anlatıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple, Küresel Anlamda Genişlemeye Devam Ediyor! Şimdi de Bu Ülkeden Lisans Aldı!

Kripto firmaları ve protokolleri genellikle çalışanlarına bir miktar token vererek ve bunların belirli bir programa göre çalışanlara verilmesi şartıyla tazminat ödüyor.

Likiditesi yüksek kripto para birimleri söz konusu olduğunda, içeriden kişilerin tokenlar ilgi görmeye başlar başlamaz bunları bireysel yatırımcıların üzerine yıkamaması çok önemli olarak görülüyor.

FTX’in geçtiğimiz Kasım ayında iflas etmesini ve ardından hacklenmesini takip eden haftalarda, Serum’un SRM tokenları, merkeziyetsiz borsa topluluğunun güvenlik endişelerini gidermek için acil bir çatal başlatmıştı.

Kasım ayının sonunda Binance, SRM’nin alım satım çiftlerinin çoğunu listeden çıkarmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!