Ethereum Rakibi Fantom (FTM), TVL Değerinde Büyük Bir Atılım Yaptı!
Ethereum Rakibi Fantom (FTM), TVL Değerinde Büyük Bir Atılım Yaptı!

Fantom (FTM) Vakfı 6 Altcoin İçin Geri Satın Alım Yaptı, Fiyatları Sıçradı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa bir süre önce efsanevi DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin geri döndüğü altcoin projesi Fantom’ın (FTM) arkasındaki kuruluş olan Fantom Vakfı, çok sayıda FTM ekosistemi tokeni için geri satın alım yaptı.

Fantom Vakfı, Altcoin Satın Alımları İçin Vakıf Fonlarını Kullandı

Fantom Vakfı son zamanlarda Fantom ekosistemine yardımcı olan proje tokenlerini geri almak için Vakıf fonlarını kullanmaya başladı.

Önceki sabah 430.000 FTM altı token (BOO, BEETS, BRUSH, GEIST, MMY ve EQUAL) satın almak için kullanıldı.

Kısa bir süre önce 420.000 FTM daha beş token daha satın almak için kullanıldı: BOO, BEETS, GEIST, MMY ve EQUAL.

MMY ve diğerleri Fantom Vakfı’nın satın alım yapmasının ardından sıçrama yaptı.

Yearn.finance ve diğer ekosistemlerdeki başarılı kariyerinin bir sonraki adımı olarak Andre Cronje, Fantom Operations Ltd ve Fantom Foundation Ltd’nin yönetim kurulu üyeliğine getirilmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Fantom (FTM) Altcoin Geliştiricilerinden Yeni Coin Yakım Adımı!

Bu hamle, Cronje’nin kişisel medium blogunda Fantom ağını nelerin beklediğine dair bir güncelleme ile birlikte duyurulmuştu.

Yeni göreve başlayan yönetim kurulu üyesi, Fantom’un geçtiğimiz yıl kripto para piyasasını sarsan sorunlardan etkilenmediğini vurguladı. Aslında Fantom da benzer koşullar altında kuruldu ve Cronje’ye göre fırtınayı nasıl atlatacağını bildiğini söylüyor:

“Boğa piyasaları, ayı piyasası sırasında harcadığımız emeğin karşılığını aldığımız zamanlardır. Boğanın meyvelerini toplayanlar inşa etmeye, büyümeye ve gelişmeye devam edenlerdir. Bizler ayı piyasasında doğduk. Bu bizim alışık olduğumuz ve çok uyumlu olduğumuz bir dönem.”

Cronje ayrıca Fantom’daki ekibin geliştiriciler için araçlar üretmeye odaklandığını ve gamefi, çöken borsalar, NFT’ler ve benzerleriyle dikkatlerinin dağılmasını planlamadıklarını belirtiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!