sikayetkripto
2021 Bitcoin boğa koşusunu müjdeleyen göstergede tekrar alım sinyali
2021 Bitcoin boğa koşusunu müjdeleyen göstergede tekrar alım sinyali

ETHPoW için SEC’ye başvuru: Grayscale, Merge sonrası harekete geçti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Grayscale Investments, ETHPoW token’larının nakde karşılık gelen değerlerini sahiplerine dağıtmak için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvuruda bulundu.

Önde gelen dijital para varlık yöneticisi Grayscale, SEC’e yaptığı başvurusunda, Grayscale Investments’ın Merge sonucunda Ethereum PoW token’ları üzerinde hak sahibi olduğunu ve bunları sahiplerine nakit ödeme şeklinde dağıtabileceğini belirtti.

Token, Ethereum blok zincirinin önceki gün tamamlanan büyük yazılım güncellemesi “Merge” sonrasında bir çatallanarak oluşturuldu. Çatallanma gerçekleştiğinde Ethereum sahiplerine ETHPoW verildi. Açıklamaya göre, Grayscale Ethereum Trust şu anda 3 milyondan fazla ETHPoW token’ına sahip. Grayscale Digital Large Cap Fund da 40 binini elinde tutuyor.

ETHE ve GDLC hissedarlarına dağıtılacak

Grayscale, token için bir pazar olması koşuluyla, token’ları satma ve nakit gelirleri hissedarlara dağıtma hakkını talep ettiğini bildirdi. Şirket, ETHW’nin net satışlarını Ethereum fonu ETHE ve büyük kripto paralardan oluşan bir fon olan GDLC’nin hissedarlarına dağıtacağını kaydetti.

Grayscale, basın açıklamasında ETHPoW’un “belirsizliği” konusunda uyardı. Ayrıca şirket başvurusunda, saklama kuruluşlarının token’ı destekleyip desteklemeyeceği ve likit bir piyasaya sahip olup olmayacağı konusunda şüpheler olduğunu da belirtti.

Haber Kaynak: uzmancoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!