sikayetkripto
Vitalik Buterin’den Jack Dorsey’e Tavsiyeler; “Bitcoin’de Ethereum’un İşlevselliği Yok!”
Vitalik Buterin’den Jack Dorsey’e Tavsiyeler; “Bitcoin’de Ethereum’un İşlevselliği Yok!”

Ethereum’un Kurucusu Vitalik Buterin’den Kiev’e Sürpriz Ziyaret!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin Ukrayna’ya destek amacıyla Kiev’deki teknoloji zirvesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Rusya Doğumlu Ethereum Kurucusu Savaşın Başlamasından Beri Ukrayna’ya Destek Veriyor

Rusya’da doğan ETH kurucusu, ETH blockchaininin Merge olarak bilinen güncellemesine sayılı günler kala ziyaret için özel zaman ayırdı.

Organizatörler, ETH’nin kurucusu Vitalik Buterin’in dün Kiev Teknoloji Zirvesi’ne katılanlara sürpriz yaparak savaş nedeniyle yıkıma uğrayan Ukrayna’ya destek verdiğini söyledi.

Ziyaret güvenlik önlemleri nedeniyle son dakikaya kadar gizli tutuldu.

2017 yılında ETH yatırımlarını görüşmek üzere Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya gelen olan ETH kurucusu, yıllardır ülkesinin hükümetini ve Ukrayna ile olan savaşını eleştiriyor.

Buterin zirvenin kapanış panelinde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Savaş başladığından beri Ukrayna’yı yakından takip ediyorum.

Buraya gelip bizzat kendim görmek istedim.

Ukrayna’ya, ETH ve kripto dünyasındaki pek çok insanın sizi gerçekten önemsediğini ve desteklediğini bildirmek için geldim.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Vitalik Buterin, Ethereum 2.0 Tarihinin Öne Geldiğini Açıkladı: İşte Yeni Tarih!

Buterin, Ukrayna’daki insanların ne tür projelerle ilgilendiklerini, bu ilginin blockchain, Web3 ve ETH için ne tür sonuçlar doğurabileceğini merak ettiğini sözlerine ekledi.

ETH kurucusu Ukrayna’ya büyük maddi desteklerde bulunmuştu.

Zirvenin koordinatörlerinden CJ Hetherington, “Vitalik’in yanı sıra Dijital Dönüşüm Bakanlığı’nın da bize destek vermesi inanılmazdı.” dedi.

Kiev Teknoloji Zirvesi sıradan bir teknoloji etkinliğinden çok bir çeşit protesto olarak kayıtlara geçti.

Zirvenin diğer konuşmacıları arasında Binance Ukrayna Genel Müdürü Kiril Khomiakov, NEAR Protocol’ün kurucu ortağı Illia Polosukhin ve Ukrayna Startup Fonu Direktörü Pavlo Kartashov da vardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!