NFTPump
Ethereum’dan Kopan Yeni Altcoin ETHPoW Hayata Geçti! Son Bilgiler Neler?
Ethereum’dan Kopan Yeni Altcoin ETHPoW Hayata Geçti! Son Bilgiler Neler?

Ethereum’dan Kopan Yeni Altcoin ETHPoW Hayata Geçti! Son Bilgiler Neler?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum ekosisteminin Proof of Stake mekanizmasına geçmesinin ardından Proof of Work mekanizmasına devam edecek şekilde tasarlanan hard fork’u ETHPoW’un mainnet’i hayata geçti.

ETHPoW Altcoininin Web Sitesi Yoğunluk Nedeniyle Çöktü

Daha önce bildirildiği üzere, başlangıcından bu yana tartışmalara yol açan ETHPoW, madencilik şirketi işletmecisi Chandler Guo tarafından başlatıldı.

ETHPoW ekibi Perşembe günü erken saatlerde bir kaynak listesi yayınladı. Yayınlanan listede temel teknik gereksinimler ve ayrıntılar yer aldı.

Twitter gönderisinde, kullanıcıların cüzdanlarına yeni altcoinden eklemeleri için resmi RPC ve blok gezgini URL’si de paylaşıldı.

ETHW Mainnet Info
Network Name: ETHW-mainnet
New RPC URL: https://t.co/MQ04pnPQyW
Chain ID: 10001
Currency Symbol: ETHW
Block Explorer URL(Optional): https://t.co/J3JllmQA8I

— EthereumPoW (ETHW) Official #ETHW #ETHPoW (@EthereumPoW) September 15, 2022

Bağlantıların yayınlanmasından birkaç dakika sonra, ETHPoW’un web sitesi sunucuları artan yoğunluk nedeniyle kapandı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ethereum İsyancısı ETHPoW Altcoin Ekibinden Yeni Açıklama Geldi!

Bazı kullanıcılar yeni coinin başlangıcını ETH ödünç alarak yapmayı planladı. Diğerleri ise sosyal medyada yepyeni bir zincirle etkileşime girme konusunda uyarılarda bulunarak potansiyel replay saldırıları ve token değerindeki olası dalgalanmalarla ilgili endişelerini dile getirdi.

Replay saldırısı, iki zincirin (bu durumda ETHPoW ve ETH Proof of Stake) aynı zincir kimliğini kullanması ve kötü niyetli kişilerin her iki zincirde de işlem yapmasına olanak tanımasıdır.

Bu durum, yeni altcoinin zinciriyle etkileşime giren kullanıcıları, Proof of Stake ETH’lerinin çalınması riskiyle karşı karşıya bırakır.

OKX kripto para borsası, yeni altcoinin borsalarında listelendiğini duyurdu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!