sikayetkripto
Ethereum (ETH) Madencileri Merge Öncesi Dudak Uçuklatıcı Bir Gelir Elde Etti!
Ethereum (ETH) Madencileri Merge Öncesi Dudak Uçuklatıcı Bir Gelir Elde Etti!

Ethereum’dan Kaçan Madenciler Bu Altcoine Yöneldi: Fiyat Sıçradı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum (ETH) tarafında uzun süredir beklenen Merge güncellemesi ile birlikte boşa çıkacak olan kripto para madencileri, ekran kartlarını kullanabilecekleri bir sonraki altcoini arıyor.

Bilindiği üzere ETH güncellemesi ile birlikte ağ bundan böyle madencilerin faaliyetlerine dayalı Proof of Work mekanizması yerine staking’e dayalı Proof of Stake sistemine geçecek.

Bu yüzden Ethereum madencilerinin pahalı ekran kartı ekipmanları da artık madencilik faaliyetlerine katılamayacak ve boşa çıkacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ethereum Classic'ten ETHPOW Açıklaması!

Ethereum Madencileri Bu Kez Ravencoin (RVN) İsimli Proof of Work Altcoini Parlatmışa Benziyor

Ethereum’un küçük kardeşi Ethereum Classic (ETC) zaten önemli ölçüde yükseldikten ve hashrate’i iki kattan fazla arttıktan sonra, madenciler Ravencoin (RVN) adındaki bir diğer POW altcoini hedef alıyor gibi görünüyor.

Bu yazının yazıldığı anlarda Ravencoin, kripto para piyasasındaki genel yükselişe paralel olarak son 24 saatte yaklaşık %42 değer kazandı. Sürpriz altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 0.051 dolardan işlem görüyor.

RVN fiyatındaki yükselişi gösteren günlük grafik.

Piyasa değerine göre en büyük 100 kripto para incelendiğinde, son 24 saat içerisinde en fazla değer kazanan tokenler arasında RVN’nin üçüncü sırada yer aldığı görülüyor.

İlk iki sırada ise bilinmeyen bir nedenle %200’ün üstünde değer kazanan yeni Terra (LUNA) tokeni ve eski Terra ağının stablecoini olan Terra Classic USD yer alıyor.

Kısa bir süre önce eski Blockchain ağındaki Terra Classic’e bir yakım mekanizmasının ekleneceğinin duyurulması ile birlikte bu kripto para da yükseliş yaşamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!