NFT
Ethereum’da (ETH) Yeni Sisteme Geçiş İçin Önemli Bir Adım Atıldı: Geliştiricilerden Açıklama Geldi!
Ethereum’da (ETH) Yeni Sisteme Geçiş İçin Önemli Bir Adım Atıldı: Geliştiricilerden Açıklama Geldi!

Ethereum’da Kritik Öneme Sahip Holesky Test Ağı Başlatılması Başarısız Oldu: Neler Oluyor?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum (ETH), yeni test ağı Holesky’nin bir hata nedeniyle başlatılamaması nedeniyle bugün bir aksilikle karşılaştı.

Bazı doğrulayıcılar, yapılandırmayı manuel olarak düzeltti ve zinciri başlatabildi, ancak bu, ağın blokların geri döndürülemez olarak kabul edildiği nokta olan “finality’e” ulaşması için yeterli olmadı.

Holesky test ağı, 1.46 milyon doğrulayıcı node ile ana ağın iki katı büyüklüğünde tasarlandı ve bu da Holesky’yi Ethereum tarihindeki en büyük test ağı haline getiriyor. Ethereum geliştiricileri, ağın büyüklüğünün bir sorun olmadığını, bunun yerine büyük soruna neden olanın ağdaki yanlış yapılandırmaları olduğunu söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Mark Cuban’ın Kripto Para Cüzdanının Hackerlar Tarafından Boşaltıldığı İddia Ediliyor! İşte Tüm Varlıkları

“Ethereum Test Ağı İki Hafta İçinde Yeniden Başlatılacak”

Geliştiriciler şimdi Holesky test ağına nasıl devam edecekleri konusunda bir karar bekliyorlar. Yeni genesis dosyalarıyla ağı yeniden başlatmalarının ve yaklaşık iki hafta içinde ağı çalışır hale getirmelerinin son derece muhtemel olduğunu söylediler.

Ethereum Vakfı’nda bir geliştirici olan Parithosh Jayanthi’ye göre Holesky, bugün Ethereum mainnet’ten üç kat daha büyük bir istemci boyutunu kaldırabilecek.

Jayanthi attığı tweet’te “Beaconchain’in sınırlarını güvenli bir şekilde test edebildiğimizden emin olmak için Holesky’yi bu kadar çok sayıda doğrulayıcı ile başlatmamız gerekiyor” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!