NFT
Ethereum, Shiba, XRP, DOGE, AVAX, Solana ve Diğerlerine Dikkat! Milyonların Takip Ettiği Analist Uyardı!
Ethereum, Shiba, XRP, DOGE, AVAX, Solana ve Diğerlerine Dikkat! Milyonların Takip Ettiği Analist Uyardı!

Ethereum, Shiba, XRP, DOGE, AVAX, Solana ve Diğerlerine Dikkat! Milyonların Takip Ettiği Analist Uyardı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto analisti Benjamin Cowen, birçok altcoin’in bu yıl içinde toparlanmadan yeni bir çöküş yaşanabileceği konusunda uyardı. Analiste göre birçok altcoin yaşanacak çöküşle piyasadan silinip gidecek. Cowen, altcoin piyasasının önümüzdeki dönemde bir rönesans yaşayabileceğini de ekledi. Piyasaya etkisi: Nötr
13:30
25 Eylül 2023

Popüler sosyal medya platformlarında milyonlarca takipçisi bulunan tecrübeli kripto para analisti Benjamin Cowen, başta Ethereum, Shiba, XRP, DOGE, AVAX ve Solana olamk üzere pek çok altcoin’in bu yıl içinde bir toparlanma olmaksızın yeni bir çöküşle karşı karşıya oldukları yönünde çarpıcı bir öngörüde bulundu. Analiste göre birçok altcoin gerçekleşecek çöküşle piyasadan silinip gidecek.

İçerik Rehberi

ToggleAltcoin’ler Yeni Bir Çöküş Dönemine Doğru YürüyorAltcoin Rönesansına Doğru Altcoin’ler Yeni Bir Çöküş Dönemine Doğru Yürüyor Kripto para analisti Benjamin Cowen, son strateji oturumunda ufukta bir altcoin hesaplaşması olduğunu ve birçok altcoin‘in asla bir daha yükselemeeyceği bir dönemin yaklaştığını belirterek şunları söyledi:

Altcoin piyasasının bir bütün olarak eninde sonunda yükselişe geçeceğini kabul etsem de, bugün birçok altcoin’in bunun bir parçası olmama ihtimali çok yüksek. Bazıları muhtemelen yok olacak ve bazıları muhtemelen eninde sonunda yeni zirvelere çıkacaklar.

Ne yazık ki, birçoğu muhtemelen yeni zirveler görmeyecek ve böylece altcoin piyasasının 323.5 milyar dolar aralığında biraz zaman geçirdiği, belki sonunda 290 milyar dolar aralığına geri döndüğü ve sonra teslim olduğu ve 2024’te çıkmadan önce belirecek depresyon aşamasıyla daha da düştüğü bir senaryoyla karşı karşıya olabiliriz.

Altcoin Rönesansına Doğru Analiste göre, ABD Merkez Bankası (Fed) para politikalarını değiştirdiğinde altcoin’ler depresyon aşamasından sonra bir rönesans yaşayacak. Cowen, Fed’in önümüzdeki yıl para politikasını tersine çevirmesini beklediğini de belirterek şu ifadeleri kullandı:

Depresyon aşamasının gelmekte olduğunu düşünüyorum ve ardından bir altcoin rönesansının yaşanacağını düşünüyorum, ancak bu büyük olasılıkla Fed’in rotasını değiştirene kadar gerçekleşmeyecek. Fed’in bu yıl para politikasını değiştireceğini sanmıyorum. Bu yıl bir adım atma ihtimalleri var ama pek atacaklarını sanmıyorum.

Eğer bu yıl geri adım atarlarsa, bu altcoin piyasasının hemen yükselişe geçeceği anlamına gelmiyor. Bir yükselişin gerçekleşme ihtimali biraz zaman alabilir çünkü bu yıl geri adım atarlarsa sadece çok çok sınırlı bir adım atacaklardır.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!